X
روش پرداخت قبض سیم کارت همراه اول | رندباز

هفت روش برای پرداخت قبض تلفن همراه اول

روش پرداخت قبض سیم کارت همراه اول

اگر به یاد داشته باشید در شروع عرضه ی سیم کارت های دائمی، مشترکین برای پرداخت قبض سیم کارت خود باید به دفاتر پیشخوان و یا بانک ها مراجعه می کردند
تاریخ انتشار: 16دی 1402

اگر به یاد داشته باشید در شروع عرضه ی سیم کارت های دائمی، مشترکین برای پرداخت قبض سیم کارت خود باید به دفاتر پیشخوان و یا بانک ها مراجعه می کردند. با گذشت زمان این امر برای مشترکین تسهیل شده و راه های گوناگون برای پرداخت قبض سیم کارت های دائمی وجود دارد. اپراتور همراه اول نیز همانند باقی اپراتور ها برای مشترکینی که دارای سیم کارت دائمی همره اول هستند، روش های مختلفی برای پرداخت قبض تلفن همراه اول فراهم کرده است. ما قصد داریم در ادامه این مطلب انواع روش های پرداخت قبض را با جزئیات به شما معرفی کنیم.

 

روش های پرداخت قبض تلفن همراه

همراه اول هفت روش برای پرداخت قبض تلفن همراه اول دارد که به صورت زیر است :

استفاده از اپلیکیشن آی کاپ
استفاده از اپلیکیشن همراه من
استفاده از کد دستوری
استفاده از بانک پرداخت
استفاده از لینک پرداخت
پرداخت تلفنی
استفاده از سوپر اپلیکیشن تاپ

 

اپلیکیشن آی کاپ

استفاده از اپلیکیشن آی کاپ برای خدماتی نظیر کارت به کارت،خرید شارژ،خرید بسته اینترنتی و... است. همچنین یکی از خدمات پر کاربرد آی کاپ پرداخت قبض تلفن همراه اول است.برای استفاده از این سرویس کافیست پس از دانلود و نصب اپلیکیشن وارد برنامه شده و از قسمت پرداخت قبوض با خیالی آسوده اقدام به پرداخت قبض خود کنید.

 

اپلیکیشن همراه من

همانطور که میدانید این اپلیکیشن توسط اپراتور همراه اول طراحی شده و متعلق به اپراتور همراه اول است.روش دیگر پرداخت قبض سیم کارت دائمی همراه اول استفاده از اپلیکیشن همراه من است که مشترکین میتوانند ضمن مشاهده جزئیات صورت حساب برای پرداخت اقدام کنند.

 

شماره گیری کد دستوری

سه نوع کد دستوری برای پرداخت قبض تلفن همراه اول وجود دارد که برای استفاده از کد دستوری شما نیاز به یک شماره کارت و رمز دوم دارید

*1# 
*9# 
*10#

 

بانک پرداخت

بانک پرداخت یکی دیگر از روش هایی است که کاربران میتوانند با فعالسازی این سرویس و انتخاب حساب به صورت خودکار قبوض تلفن همراه اول را پرداخت کنند.

 

لینک پرداخت

پیامک صورت حساب که در آخره هر ماه برای شما ارسال میشود حاوی یک لینک است که با استفاده از لینک میتوانید قبض خود را پرداخت کنید.

 

پرداخت تلفنی

با شماره گیری هر کدام از شماره های زیر میتوانید یکی دیگر از روش های پرداخت قبض تلفن همراه اول را تجربه کنید :

9990
9999
تلفن گویا *100

 

سوپر اپلیکیشن تاپ

سوپر اپلیکیشن تاپ همانند اپلیکیشن هایی که معرفی کردیم یکی از روش های پرداخت قبوض سیم کارت دائمی همراه اول است.کاربران میتوانند با دانلود و نصب این اپلیکیشن به غیر از پرداخت قبض از خدمات دیگر اپلیکیشن تاپ استفاده کنند.

 

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی برای کسب اطلاعات از صورت حساب میان دوره و پایان دوره است.مشترکین همراه اول میتوانند با ارسال پیامک کوتاه به شماره 990009 صورتحساب خود را مشاهده کنند.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز