X
شارژ ایرانسل را فقط با چند حرکت خریداری کنید! | رندباز

نحوه خرید شارژ ایرانسل با چند حرکت

شارژ ایرانسل را فقط با چند حرکت خریداری کنید!

اگر به یاد داشته باشید در سال های گذشته برای خرید شارژ سیم کارت باید شال و کلاه کرده و به مراکز خرید مراجعه میکردید
تاریخ انتشار: 2 دی 1402

اگر به یاد داشته باشید در سال های گذشته برای خرید شارژ سیم کارت باید شال و کلاه کرده و به مراکز خرید مراجعه میکردید.حتی ممکن است بار ها برایتان پیش آمده باشد که به علت هایی مانند گذشتن زمان از نیمه شب،مراسم های مختلف و... مراکز خرید تعطیل بوده باشد.ولی امروزه اپراتور ایرانسل توانسته نوعی خدمات طراحی کند و در اختیار مشترکین سیم کارت اعتباری خود بگذارد.اپراتور ایرانسل روش هایی مانند خرید شارژ سیم کارت از طریق نرم افزار های مختلف را در میان مشترکین خود به اشتراک گذاشته که ما در ادامه مطلب تمامی راه های خرید شارژ سیم کارت اعتباری ایرانسل را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

 

خرید شارژ ایرانسل برای کدام دسته از کاربران ایرانسلی لازم است؟

به طور کلی مالکان خطوط ایرانسل به دو دسته تقسیم میشوند.دسته اول به کسانی مربوط میشود که سیم کارت دائمی ایرانسل را دارند و خب جای نگرانی ندارند و هرچقدر که دوست داشته باشند میتوانند مکالمه کنند.

دسته دوم به کاربران دارای سیم کارت اعتباری مربوط میشود که تعدادشان بیشتر از افراد دارای سیم کارت دائمی است.و مجبورند برای استفاده از سیم کارت شان شارژ خریداری کنند که ما انواع نحوه های خریداری شارژ با گوشی را در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد.

 

خرید شارژ ایرانسل با نرم افزار های کاربردی

با پیشرفت هایی که سیم کارت و تلفن همراه کرد نرم افزار های مختلفی برای تراکنش های گوناگون مانند خرید بسته اینترنتی و مکالمه،پرداخت قبوض،علل خصوص خرید شارژ طراحی و عرضه شد که کار با این نرم افزار ها راه حلی مناسب برای کسانی که گوشی های هوشمند دارند است.

به جرعت میتوان گفت کار با این اپلیکیشن ها ساده ترین و بهترین روش برای خرید شارژ است.علاوه بر خرید شارژ سیم کارت اعتباری ایرانسل استفاده از این نوع اپلیکیشن ها خدمات کاربردی بسیاری دارد که میتوانید از مزایایشان بهره مند شوید.

 

تاپ، سوپر اپلیکیشنی کاربردی برای خرید شارژ ایرانسل

ممکن است شما هم در فضاهای مجازی یا استند های موجود در فروشگاه و مراکز عمومی تبلیغات سوپر اپلیکیشن تاپ را دیده باشید.ما تاپ را سوپر اپلیکیشن مینامیم زیرا تاپ امکاناتی فراتر از امکانات یک همراه بانک معمولی را دارد.

این مرجع ده ها سرویس روزمره را در اختیار کاربران خود قرار داده مانند خرید شارژ ، کارت به کارت،خلافی خودرو،رزرو بلیط و...

 

مراحل خرید شارژ ایرانسل با اپلیکیشن تاپ

کاربران ایرانسلی میتوانید با نصب اپلیکیشن تاپ و یا با مراجعه کردن به سایت تاپ سیم کارت خود را در کمترین زمان ممکن با مبلغ دلخواهتان شارژ کنید.

مراحلی که برای خرید شارژ باید طی کنید به شرح زیر است:

لمس آیکون شارژ
وارد کردن شماره مد نظر
انتخاب نوع شارژ(عادی-شگفت انگیز)
تایید و پرداخت مبلغ از کارت اعتباری یا یا موجودی تاپ کیف

بدین ترتیب شما میتوانید از اپلیکیشن و سایت تاپ شارژ خود را خریداری کنید همچنین میتوانید برای دوستان و آشنایان خود شارژ خریداری کنید.

 

نکات مهم خرید شارژ ایرانسل با سوپر اپلیکیشن تاپ

شما با این اپلیکیشن و یا سایت تاپ میتوانید برای سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شارژ عادی یا شگفت انگیز خریداری کنید.حداقل مبلغ خرید شما هزار تومان و حداکثر مبلغ صد هزار تومان میباشد که 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده ، به صورت مازاد به رقم پرداختی شما افزوده خواهد شد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز