X
کدهای طلایی 0912 همراه اول معادل یک کیلو طلا | رندباز

سیم کارت های همراه اول برابر است با یک کیلو طلا؟

کدهای طلایی 0912 همراه اول معادل یک کیلو طلا

شاید شما هم بعد از دریافت یک پیامک حاوی اطلاعاتی در مورد قیمت یک شماره رند 0912 همراه اول با ارزش بیش از یک کیلوگرم طلا تعجب کرده باشید!
تاریخ انتشار: 2آذر 1402

شاید شما هم بعد از دریافت یک پیامک حاوی اطلاعاتی در مورد قیمت یک شماره رند 0912 همراه اول با ارزش بیش از یک کیلوگرم طلا تعجب کرده باشید! زیرا در شرایط بازار کنونی که ارزش طلا هم روند صعودی قابل ملاحظه ای داشته است و در این سال ها سیم کارت همراه اول با ارزش تر شده است؛ قیمت چند صد میلیونی یا چند میلیاردی یک شماره بسیار عجیب و غریب می باشد.

هر چند که قیمت بالای شماره های رند سیم کارت دائمی 0912 همراه اول همواره خبرساز می باشد؛ ولی این موضوع در بازار سیم کارت و در بین فعالان این حوزه امری شایع و متداول می باشد؛ زیرا چنین شماره های خاص و منحصر بفردی حتما خریداران خاص خودش را خواهد داشت، ولی سوال اینجاست آیا چنین شماره هایی با چنین قیمت های خاص و باور نکردنی به راحتی خرید و فروش می شوند؟

البته برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است؛ ابتدا یک نگاه کوتاه به بازار سیم کارت داشه باشیم و از نظر فعالان این حوزه دلایل جذابیت این شماره ها را بررسی کنیم:

 

به چه شماره هایی سیم کارت های سرمایه ای گفته می شود؟

سرمایه گذاری بر روی کالاهای سرمایه ای مانند طلا و سکه از دیرباز برای حفظ ارزش پول یک راهکار معقولانه و پیشنهاد شده از سوی کارشناسان می باشد که در کشورهایی مانند کشور ما که هر روز ارزش پول ملی کمتر شده و قیمت ها سر به فلک می گذارد؛ مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر علاوه بر بازارهای شناخته شده، بازار سیم کارت نیز به عنوان یک بازار سودآور و مطمئن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت.

 البته در این بازار همه سیم کارت های دائمی و اعتباری عرضه شده از سوی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل سرمایه ای نبوده و تنها سیم کارت دائمی 0912 همراه اول که از قدیمی ترین سیم کارت های عرضه شده در کشور می باشد، سیم کارت سرمایه ای در نظر گرفته می شود. شایان ذکر است که همه کدهای سیم کارت دائمی 0912 همراه اول از یک قیمت برخوردار نبوده و در این بین برخی شماره های خاص، رند و پرطرفدار این سیم کارت با قیمت های نجومی و بسیار بالا خرید و فروش می شوند؛ به طوری که هر چند وقت یکبار خبر خرید یا فروش یکی از این شماره ها با قیمتی برابر یک واحد آیارتمان یا یک ماشین لوکس خبر ساز می شود.

 

ارزش گذاری سیم کارت دائمی 0912 همراه اول معادل یک کیلو طلا! واقعی یا فیک

خاص، تکرار نشدنی، اصیل و بی نظیر " واژه هایی هستند که معمولا در فضای مجازی برای توصیف شماره های خاص و رند سیم کارت دائمی 0912 همراه اول استفاده می شود؛ شماره هایی که در برخی آگهی ها با ارزش یک کیلوگرم طلای 18 عیار برابری می کنند!

اگر در بازار کنونی قیمت هر گرم طلای 18 عیار را به طور متوسط  2 میلیون و 500 هزار تومان در نظر بگیریم، قیمت برخی از این شماره های رند با رقم هایی که در آگهی ها دیده می شود؛ حتی بیشتر از یک کیلوگرم طلا می باشد.

از نظر فروشندگان سیم کارت در بازار ایران، کد تهران یعنی طلا، حال اگر این شماره رند باشد به آن کد اصیل نیز می گویند که هر چه یک شماره قدیمی تر باشد، اصیل تر و با ارزش تر خواهد بود.

 

گران ترین شماره های بازار سیم کارت ایران

به طور کلی در بازار سیم کارت ایران همه شماره های سیم کارت دائمی 0912 همراه اول با ارزش و گران قیمت هستند و ارزش سرمایه گذاری دارند؛ ولی کدهای یک، دو، سه و چهار به عنوان قدیمی ترین پیش شماره های عرضه شده پرطرفدارتر و گران تر هستند.

مثلا در میان کدهای پیش شماره 0912 همراه اول، کدهای 117 و 118 اصالت بالایی دارند و گران هستند. کد 2 نیز از شماره های جذاب و هیجان انگیز سیم کارت دائمی 0912 همراه اول به شمار می آید، مثلا شماره 09122122212 قیمتی معادل یک و نیم میلیارد تا دو میلیارد دارد. البته برخی از شماره های رند سیم کارت دائمی 0912 همراه اول به علت شرایط خاص، قیمت مشخصی ندارند و تنها در حراجی ها خرید و فروش می شوند.

در بازار سیم کارت ایران بعد از پیش شماره پرطرفدار و جذاب 0912، پیش شماره 0913 قرار دارد و سپس پیش شماره های 0911 و  0914 قرار می گیرند. در این پیش شماره ها هم پرطرفدارترین و با ارزش ترین کد، کد یک می باشد. به طور کلی کد یک محبوب ترین کد در بین کدهای عرضه شده، می باشد و حتی اگر پیش شماره 0912 نباشد باز هم تاثیر مستقیم بر قیمت سیم کارت دارد و قیمت سیم کارت را تا حد زیادی بالا می برد. مثلا سیم کارت دائمی 0913 با کد 118 یکی از گران قیمت ترین شماره های موجود در بازار می باشد و با قیمتی بالاتر از 100 میلیون تومان به صورت نقدی خرید و فروش می شود.

 

آیا شماره های گران قیمت به راحتی خرید و فروش می شوند؟

قطعا در هر بازار سرمایه ای، خرید و فروش کالاها با قیمت های معقول، امری عادی و روتین می باشد که شاید بارها و بارها مشاهده گردد؛ ولی قیمت های نجومی یک شماره رند، یک معامله معمول و عادی نبوده و قطعا از استثنائاتی برخوردار است. صرفنظر از این که این شماره ها به دلیل خاص بودن، مشتریان مخصوص به خود را دارند، خریداران این شماره ها باید توان پرداخت چنین مبالغی را نیز داشته باشند.

یکی از کارشناسان و فعالان در حوزه خرید  سیم کارت و فروش سیم کارت در این خصوص می گوید:" خطوط با این قیمت سال ها آگهی می شوند؛ ولی فروش نمی رود. بعضی از خطوط نیز فقط میان اشخاص خاصی دست به دست می شوند. وگرنه  یک نفر در سال هم متقاضی برای خرید سیم کارت با قیمت یک میلیاردی نداریم."

علاوه بر این خرید و فروش این شماره ها فقط در پایتخت رونق دارد و معمولا در شهرستان ها حتی در شهر اصفهان که شماره هایش پرطرفدار هستند؛ به ندرت دیده می شود.

خریداران این شماره های خاص چه کسانی هستند؟

شماره های رند به دلیل ماندگاری در حافظه برای برند سازی و تبلیغات بسیار مناسب می باشند و به همین خاطر این شماره های خاص در بین مدیران و صاحبان کسب و کارها مورد توجه هستند. ضمن این که برخی افراد مانند وکلا، پزشکان، تجار و .... نیز برای حفظ پرستیژ به چنین شماره هایی نیاز دارند. در این بین برخی نیز برای کسب جایگاه اجتماعی و یا پرستیژ از این شماره های استفاده می کنند که با توجه به قیمت بسیار بالای این نوع سیم کارت، قطعا تعداد قابل توجهی نخواهند داشت.

از نظر سیم کارت فروشان، شرکتی که چند صد میلیون تومان برای بیل برد و تبلیغات هزینه می کند؛ باید دست کم یک سیم کارت رند برای معرفی خود نیز داشته باشد. البته در بازار سیم کارت ایران بر اساس یک قانون نانوشته هر چه یک کد قدیمی تر باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت. به همین خاطر یک شماره سیم کارت دائمی 0912 همراه اول با کد 119 یا 212 قیمتی به مراتب بالاتر از یک شماره رند با کد 8 و 9 خواهد داشت؛ زیرا کد یک یا 2 یک کد اصیل محسوب می شود و کد اصیل نشان دهنده اصالت کسب و کار و قدمت یک حرفه می باشد؛ به همین خاطر گران تر و با ارزش تر می باشد.

 

چگونه یک معامله هوشمندانه داشته باشیم؟

درست است که سیم کارت دائمی 0912 همراه اول سال ها قبل بدون هیچ قاعده ای و بر اساس ثبت نام به افراد داده می شد، بنابراین بدون هیچ قانونی یکی مالک کد یک می شد و یکی دیگر کد دو را دریافت می کرد؛ ولی امروزه قیمت این سیم کارت ها نه تنها از شرایط و قاعده و قانون برخوردار است؛ بلکه تفاوت قیمت شماره ها گاهی به صدها میلیون می رسد. به همین خاطر لازم است اگر اکنون قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارید؛ گامی هوشمندانه بردارید و تنها از طریق مراکز معتبر و با سابقه ای مانند رندباز که سالها به صورت تخصصی در این خصوص فعالیت می کنند، اقدام به خرید یا فروش سیم کارت کنید.

رندباز در طول سالها فعالیت مفید و مستمر خود توانسته به خوبی دست دلالان را از قیمت گذاری سیم کارت کوتاه کرده و با برقراری یک ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده، سیم کارت های خود را با قیمتی کاملا واقعی در اختیار متقاضیان قرار دهد. بنابراین در این وب سایت قیمت های اعلام شده برای سیم کارت ها کاملا واقعی و بر اساس نوسانات بازار می باشد.

با توجه به این که در سال های اخیر بازار سیم کارت کشور به این دلیل که به نوسانات نرخ دلار واکنش کمتری نشان می دهد؛ به یک گزینه جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل شده است؛ خیلی از کلاهبرداران و سوء استفاده گران تلاش نمودند تا با طراحی وب سایت های جعلی و تقلبی و تبلیغات وسیع اقدام به کلاهبرداری کرده و ضررهای زیادی را متوجه خریداران سازند. به همین خاطر اکیدا توصیه می شود؛ حتما به مراکز با سابقه و معتبری مانند رندباز که به عنوان یک مرجع قیمت گذاری در بین حرفه ای ها شناخته می شود؛ مراجعه کنید و از خرید یا فروش سیم کارت خود در یک فضای امن و مطمئن لذت ببرید.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز