X
با بسته مکالمه نامحدود ایرانسل، تماس های خود را رایگان بگیرید! | رندباز

بسته مکالمه نامحدود ایرانسل چیست؟

با بسته مکالمه نامحدود ایرانسل، تماس های خود را رایگان بگیرید!

بسته مکالمه نامحدود ایرانسل که به صورت ویژه در راستای کاهش هزینه های ارتباطی مشترکین ایرانسل طراحی شده، امکان برقراری تماس های ارزان تر را برای کاربران فراهم نموده..
تاریخ انتشار: 15 آبان 1402

با وجود این که در جهان مدرن کنونی با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری اینترنت، بسیاری از کارهای روزمره و اداری به راحتی به صورت مجازی انجام می شود؛ ولی همچنان برقراری تماس تلفنی بخش جذاب و دوست داشتنی دنیای ارتباطات محسوب می شود و هزینه های مکالمه، اصلی ترین بخش هزینه های ارتباطی مشترکین را تشکیل می دهد. به همین خاطر مدیریت این بخش، نقش مهمی در کاهش هزینه های ارتباطی مشترکین ایفا می کند.

فرقی نمی کند مشترک کدام اپراتور باشید؛ با خرید سیم کارت دائمی، اعتباری یا پیام رسان های دیگر به صورت پیش فرض در طرح تعرفه پایه همان سیم کارت قرار می گیرید و هزینه های خدمات مختلف از جمله مکالمه مطابق تعرفه های آن محاسبه خواهد شد.

با توجه به این که تقریبا همه مشترکین تمایل دارند تا با کاهش هزینه های بخش مکالمه، به نوعی هزینه های ارتباطی خود را کاهش دهند، در همین راستا سرویس ها و بسته های مختلفی از سوی اپراتورها تحت عناوین مختلف ارائه می گردد؛ که از شرایط خاص و ویژه برخوردار بوده و کمک می کنند تا مشترکین با استفاده از آنها از مکالمات طولانی خود لذت بیشتری ببرند.

البته شرایط و امکانات این نوع سرویس ها در هر اپراتور بسته به نوع سیم کارت اعم از دائمی یا اعتباری متفاوت می باشد. مثلا در حال حاضر یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین بسته های مکالمه ارائه شده از سوی اپراتورها، بسته مکالمه نامحدود ایرانسل می باشد که استفاده از آن تا حد زیادی می تواند هزینه های ارتباطی مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل را کاهش دهد.

 

بسته مکالمه نامحدود ایرانسل چیست؟

بر اساس اعلام اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در کشور، بسته مکالمه نامحدود ایرانسل که به صورت ویژه در راستای کاهش هزینه های ارتباطی مشترکین ایرانسل طراحی شده، امکان برقراری تماس های ارزان تر را برای کاربران فراهم نموده و به آنها کمک می کند تا با خرید و فعال سازی این طرح هزینه های خود را مدیریت نمایند.

 

نحوه فعال سازی بسته مکالمه نامحدود ایرانسل

طرح اقتصادی بسته مکالمه نامحدود ایرانسل از آن دست سرویس های کاربردی و هیجان انگیزی است که به راحتی و تنها با شماره گیری یک کد دستوری قابل دسترسی می باشد.

همه مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل که تمایل دارند این بسته مکالمه رایگان ایرانسل را خریداری نمایند؛ باید کد دستوری # 6 * 55 * 555 * ( ستاره 555 ستاره 55 ستاره 6 مربع ) را شماره گیری نمایند. البته بعد از شماره گیری این کد دستوری امکان مشاهده بسته های مختلف ایرانسلی برای مشترک فراهم می شود که از بین آنها تنها یک مورد رایگان بوده و مشترک باید با شماره گیری عدد 41 نسبت به فعال سازی آن اقدام نماید.

 

ویژگی های بسته مکالمه رایگان ایرانسل

به طور کلی کلیه مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری اعلام شده از بسته مکالمه رایگان ایرانسل که شامل 2 دقیقه تماس و 20 دقیقه مکالمه رایگان می شود؛ به مدت یک ماه استفاده نمایند و بدین صورت هزینه های ارتباطی خود را کاهش دهند. البته مشترکین توجه داشته باشند؛ این بسته برای تماس های داخل شبکه ( از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر ) بوده و تماس های خارج از شبکه بر اساس طرح تعرفه پایه محاسبه خواهد شد.

 

هزینه های مکالمه در بسته مکالمه رایگان ایرانسل

بر اساس اعلام اپراتور ایرانسل هزینه تماس ها برای مشترکین سیم کارت اعتباری معادل 1.49 تومان در ثانیه و 89.9 تومان در دقیقه محاسبه می گردد. تعرفه پایه جهت برقراری تماس های درون شبکه در سیم کارت دائمی ایرانسل نیز 50 درصد کمتر از سیم کارت های اعتباری می باشد که 0.99 تومان در ثانیه و 59.9 تومان در دقیقه می باشد.

البته مشترکین توجه داشته باشند که علاوه بر هزینه فوق  9% مالیات بر ارزش افزوده در زمان فعال سازی بسته نامحدود مکالمه ایرانسل به صورت خودکار از حساب ریالی مشترکین کسر می گردد و یا به صورت حساب پایان دوره مشترکین دائمی ایرانسل اضافه می گردد.

علاوه بر این در اپراتور ایرانسل تماس با برخی از مراکز خدمات عمومی و پشتیبانی مانند 118، 120، 195 و ... با تعرفه آزاد محاسبه شده و هزینه های مربوطه شامل بسته های مکالمه داخل و خارج شبکه نمی شود.  

 

درگاه های دستوری مورد نیاز در بسته مکالمه نامحدود ایرانسل

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل که تمایل دارند از این بسته استفاده نمایند، می توانند با شماره گیری کد دستوری # 4 * 1 * 555 * ( ستاره 555 ستاره 1 ستاره 4 مربع ) و یا از طریق مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من نسبت به باقی مانده حجم بسته خود آگاهی پیدا کنند.

 

طرح تعرفه پایه در اپراتور ایرانسل

به طور کلی در اپراتور ایرانسل در هنگام استفاده مشترکین از شبکه سایر اپراتورها ( رومینگ ملی ) بسته های مکالمه تخفیفی و تشویقی قابل استفاده نبوده و هزینه تماس ها به صورت آزاد و مطابق جدول ذیل محاسبه می گردد:

 

تعرفه پایه مکالمه در اپراتور ایرانسل

نوع خدمات هزینه سیم کارت دائمی هزینه سیم کارت اعتباری
تماس داخل شبکه ( از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر )

99/. تومان / ثانیه

( 59.9  تومان / دقیقه )

1.49 تومان / ثانیه

(89.9 تومان / دقیقه )

تماس خارج شبکه ( از خط ایرانسل به سایر خطوط )

99/. تومان / ثانیه

( 59.9  تومان / دقیقه )

1.49 تومان / ثانیه

(89.9 تومان / دقیقه )

تماس های داخل شبکه ( از خط ایرانسل به خط ثابت )

99/. تومان / ثانیه

( 59.9  تومان / دقیقه )

1.49 تومان / ثانیه

(89.9 تومان / دقیقه )

 

 البته در اپراتور ایرانسل هزینه تمامی مکالمه ها بر اساس تعرفه ثانیه ای محاسبه خواهد شد.

علاوه بر این از سوی اپراتور ایرانسل برای مشترکینی که معمولا ساعات زیادی از شبانه روز خود را به مکالمه اختصاص می دهند؛ بسته های مکالمه تخفیفی و تشویقی با شرایط ویژه و قیمت های اقتصادی در نظر گرفته شده که تحت عنوان بسته شگفتاک و بسته شگفت و گو در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اپراتور ایرانسل به آدرس irancell.ir مراجعه نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز