X
روز تولد خاص با هدایای هیجان انگیز همراه اول | رندباز

هدیه تولد ویژه همراه اول برای مهرماهی ها

روز تولد خاص با هدایای هیجان انگیز همراه اول

از آنجا که روز تولد هر شخص، خاص ترین و منحصر بفرد ترین روز زندگی اش خواهد بود؛ اختصاص یک هدیه ویژه از سوی اپراتور همراه اول می تواند آن را به یک روز باشکوه و خاطره انگیز تبدیل کند...
تاریخ انتشار: 4 مهر 1402

قطعا این روزها که نفوذ تلفن های همراه در زندگی افراد، بدیهی و غیر قابل انکار است؛ استفاده از گوشی های هوشمند برای انجام کارهای مختلف اداری و شخصی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. به همین خاطر تقریبا همه افراد، حداقل یک سیم کارت فعال دارند که از طریق آن به انجام کارهای مختلف خود سرعت می بخشند. در این بین آنچه سیم کارت های یک اپراتور را خاص و پرطرفدار می سازد؛ صرفنظر از پوشش شبکه و آنتن دهی مستمر، خدمات و امکاناتی است که از سوی اپراتور برای کاربران در نظر گرفته شده است. در کشور ما سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول به عنوان پرطرفدارترین و معتبرترین سیم کارت در بین کاربران شناخته می شود.

درست است که اپراتور همراه اول، اولین اپراتور ارائه کننده سیم کارت دائمی در ایران است؛ ولی آنچه که سبب گردید تا این اپراتور به بزرگترین اپراتور فعال در کشور تبدیل گردد؛ امکانات و سرویس های هیجان انگیز این اپراتور است که به مناسبت های مختلف در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و اعتباری همراه اول قرار می گیرد. یکی از این خدمات خاص و منحصر بفرد، طرح هدیه تولد همراه اول می باشد که به کلیه مالکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول در روز تولدشان تعلق می گیرد.

 

طرح هدیه روز تولد همراه اول چیست؟

از آنجا که روز تولد هر شخص، خاص ترین و منحصر بفرد ترین روز زندگی اش خواهد بود؛ اختصاص یک هدیه ویژه از سوی اپراتور همراه اول می تواند آن را به یک روز باشکوه و خاطره انگیز تبدیل کند. به همین خاطر مالکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در صورت تمایل در روز تولدشان در طرح هدیه روز تولد همراه اول شرکت نموده و از هدایای ویژه و هیجان انگیز این طرح استفاده نمایند.

یکی از مهم ترین ویژگی های هدیه روز تولد اپراتور همراه اول، این است که این هدیه بسته به نیاز کاربران طراحی شده و شامل بخش های مختلف مکالمه، اینترنت و امتیاز در باشگاه فیروزه ای می شود. البته مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول باید با توجه به سلیقه و نیاز خود، از بین هدایای متنوع و هیجان انگیز همراه اول، تنها یک مورد را به عنوان هدیه روز تولد انتخاب نموده و استفاده کنند.

 

هدایای روز تولد همراه اول شامل چه مواردی می شود؟

به طور کلی مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همراه اول در روز تولد خود، پیامی تقریبا با این مضمون از سوی اپراتور همراه اول دریافت می کنند:

" مشترک گرامی تولدت مبارک!

در روز تولدتان می توانید یکی از سه مورد زیر را به انتخاب خود از همراه اول هدیه بگیرید:

1.      24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه ( همراه اول و تلفن ثابت )

2.      بسته رایگان اینترنت 2 گیگابایت یک روزه

3.      120 امتیاز باشگاه فیروزه ای ( معادل 24 ساعت مکالمه درون شبکه رایگان + 200 مگابایت اینترنت )

 

نحوه دریافت هدیه روز تولد همراه اول

بعد از انتخاب نوع هدیه، مشترک سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می تواند از روش های زیر برای فعال سازی هدیه روز تولد خود استفاده نماید:

1.      اپلیکیشن پرکاربرد همراه من / منوی خدمات من / بخش طرح های تشویقی

2.      سایت همراه من / منوی خدمات من / بخش طرح های تشویقی

3.      کد دستوری  # 10 * ( ستاره 10 مربع )

 

نحوه فعال سازی هدایای روز تولد  همراه اول با استفاده از کد دستوری

درخواست کد دستوری  # 10 *
فعال سازی هدیه تولد/ 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه # 411 * 10 *
فعال سازی هدیه تولد/ بسته اینترنت 2 گیگابایت یک روزه # 4121 * 10 *
فعال سازی هدیه تولد/ 120 امتیاز باشگاه فیروزه ای # 413 * 10 *
دریافت راهنما # 419 * 10 *

 

قوانین و شرایط طرح روز تولد همراه اول:

·        بسته هدیه تولد همراه اول تنها به مالکین سیم کارت دائمی ( به جز مشترکین دارای شرایط خاص و بدهی معوقه ) و مالکین سیم کارت اعتباری ( به جز مشترکین با وضعیت قطع یک طرفه، دو طرفه و سلب امتیاز) ابن اپراتور تعلق می گیرد.

·        مشترکین حقوقی همراه اول امکان شرکت در طرح هدیه این اپراتور را ندارند.

·        مالکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول، تنها در روز تولد خود امکان دریافت یکی از هدایای 24 ساعت مکالمه درون شبکه یا بسته رایگان اینترنت 2 گیگابایت یک روزه یا 120 امتیاز باشگاه فیروزه ای را خواهند داشت که بعد از انتخاب هدیه مورد نظر، می توانند آن را از طریق درگاه های معرفی شده، فعال نمایند.

·        بسته هدیه مکالمه درون شبکه یا اینترنت تنها تا 24 ساعت پس از فعال سازی توسط مشترک اعتبار خواهد داشت.

·        مشترک می تواند بسته هدیه اینترنت 2 گیگابایتی روز تولد خود را همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول فعال کند. البته این بسته ی هدیه، نسبت به سایر بسته های اینترنت مشترک، دارای اولویت مصرف می باشد.

·        مشترکین سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول می توانند از کد دستوری # 4120* 10 *  ( ستاره 10 ستاره 4120 مربع ) برای استعلام از وضعیت بسته اینترنت 2 گیگابایتی هدیه خود استفاده نمایند.

·        با استفاده از امتیاز باشگاه فیروزه ای، امکان دریافت تمامی بسته های موجود در باشگاه فراهم می باشد. علاوه بر این امتیازات کسب شده توسط مشترک در هر سال، تنها تا پایان سال بعد از آن قابل استفاده می باشد و پس از آن منقضی می شود.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز