X
با خرید سیم کارت دائمی همراه اول یک سال اینترنت رایگان برنده شوید! | رندباز

طرح فروش سیم کارت دائمی همراه اول

با خرید سیم کارت دائمی همراه اول یک سال اینترنت رایگان برنده شوید!

کلیه افرادی که سیم کارت دائمی زمردی و سیم کارت دائمی نوجوانان همراه اول را خریداری نمایند؛ علاوه بر قیمت تخفیفی ویژه این سیم کارت ها و بسته خوش آمد هیجان انگیز آن می توانند در قرعه کشی یک سال اینترنت رایگان همراه اول برای 1000 نفر شرکت کنند...
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1402

اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور فعال در کشور، در طول سه دهه فعالیت مستمر، کارنامه بسیار موفقی در زمینه های مختلف از جمله جذب مشترک داشته و توانسته در فضای رقابتی با اپراتورهای دیگر با ارائه سرویس های خاص و متنوع رضایت خاطر کاربران خود را فراهم نموده و بهترین سرویس ها را با کمترین تعرفه ها در اختیار مشترکین خود قرار دهد. 

محبوبیت سیم کارت های همراه اول اعم از سیم کارت دائمی یا اعتباری بر کسی پوشیده نیست، خصوصا سیم کارت دائمی این اپراتور از نظر اعتبار و قیمت در جایگاه ویژه ای قرار دارد. زیرا بررسی ها نشان می دهد همراه اول، به عنوان بزرگترین و فعال ترین اپراتور در کشور، همواره تلاش نموده تا با اجرایی کردن طرح های اقتصادی و مقرون به صرفه، هزینه مشترکین خود را کاهش داده و کمک های شایانی در راستای صرفه جویی در هزینه های کاربران انجام دهد.

طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی و نوجوانان همراه اول یکی از همین خدمات خاص برای مدیریت هزینه های مشترکین همراه اول می باشد که نه تنها با قیمت تخفیفی و مقرون به صرفه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد؛ بلکه از شرایط قرعه کشی جذاب و هیجان انگیز بسته اینترنت نامحدود یک ساله نیز برخوردار می باشد.

 

طرح فروش سیم کارت دائمی همراه اول چیست؟

در حال حاضر اپراتور همراه اول یک طرح هیجان انگیز و منحصر بفرد برای خریداران سیم کارت دائمی زمردی و سیم کارت دائمی نوجوان همراه اول ارائه نموده است که بر اساس آن کلیه افرادی که سیم کارت دائمی زمردی و سیم کارت دائمی نوجوانان همراه اول را خریداری نمایند؛ علاوه بر استفاده از قیمت تخفیفی ویژه این سیم کارت ها و بسته خوش آمد هیجان انگیز آن می توانند در قرعه کشی یک سال اینترنت رایگان همراه اول برای 1000 نفر شرکت کنند.

در این طرح که از ابتدای مرداد ماه 1402 آغاز شده است؛ سیم کارت دائمی زمردی همراه اول با 40 درصد تخفیف فقط به قیمت 100 هزار تومان و سیم کارت دائمی نوجوانان با 50 درصد تخفیف به قیمت استثنایی 60 هزار تومان در دسترس علاقمندان می باشد. البته در این طرح علاوه بر بهره مندی از قیمت تخفیفی سیم کارت، خریداران این دو سیم کارت می توانند در قرعه کشی 1،000 بسته اینترنت نامحدود یک ساله شرکت نموده و برنده خوش شانس این قرعه کشی هیجان انگیز باشند.

 

مشخصات سیم کارت دائمی زمردی همراه اول

سیم کارت دائمی زمردی همراه اول که در طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول با قیمت تخفیفی 1،000،000 ريال ( صد هزار تومان ) در اختیار متقاضیان قرار می گیرد؛ از بسته خوش آمدگویی زیر برخوردار است:

·        30 گیگابایت اینترنت یک ماهه

·        50 درصد تخفیف مکالمه درون شبکه

·        100 پیامک رایگان ماهیانه به مدت 6 ماه

 

مشخصات سیم کارت دائمی ویژه نوجوانان همراه اول

در اپراتور همراه اول سیم کارت دائمی نوجوانان صرفا برای افراد 6 تا 18 ساله در نظر گرفته شده است که برای خرید و فعال سازی آن، لازم است شماره والد، شماره فعال همراه اولی باشد. علاوه بر این هر فرد تنها مجاز به ثبت نام یک عدد سیم کارت نوجوانان می باشد.

بنابراین متقاضیان سیم کارت دائمی نوجوانان باید توجه داشته باشند که در صورت داشتن شرایط ذکر شده؛ میتوانند این سیم کارت دائمی را با قیمت تخفیفی 600،000 ریال ( شصت هزار تومان ) که از بسته خوش آمد زیر برخوردار است؛ خریداری نمایند:

·        40 گیگابایت اینترنت 10 ماهه ویژه اینترنت خانواده

·        200 دقیقه مکالمه درون شبکه ( همراه اول و ثابت ) 30 روزه

·        20 دقیقه مکالمه خارج شبکه 30 روزه

·        200  پیامک 30 روزه

مشترکینی که سیم کارت دائمی نوجوانان را  تهیه میکنند؛ برای فعال سازی اینترنت این سیم کارت باید کد دستوری # 14 * 100 *  ( ستاره 100 ستاره 14 مربع ) را شماره گیری نمایند.

 

قوانین و نکات مهم:

·        تاریخ شروع این طرح از ابتدای مرداد ماه 1402 می باشد.

·        در طرح فروش سیم کارت دائمی همراه اول، مشترکین می توانند با خرید سیم کارت دائمی زمردی و نوجوانان این اپراتور ضمن بهره مندی از قیمت تخفیفی سیم کارت و شرکت در قرعه کشی، از بسته های خوش آمد جذاب و هیجان انگیز آن نیز بهره مند گردند.

·        کلیه خریداران سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول در صورتی که در بازه زمانی اجرای طرح نسبت به خرید و فعال سازی سیم کارت اقدام نمایند؛ در قرعه کشی 1000 بسته اینترنت نامحدود یک ساله همراه اول شرکت داده خواهند شد.

·        بسته اینترنت سیم کارت هایی که در قرعه کشی برنده می شوند؛ دارای سیاست مصرف منصفانه می باشند. شرایط مصرف بدین گونه است که تا 100 گیگابایت مصرف اینترنت در ماه بدون محدودیت می باشد و پس از 100 گیگابایت با سرعت محدود تر قابل استفاده است.

 

نحوه خرید سیم کارت دائمی زمردی و نوجوانان همراه اول

در هر صورت اگر تا کنون مشترک همراه اول نشده اید، اکنون بهترین زمان ممکن برای خرید سیم کارت دائمی با ارزش این اپراتور می باشد؛ زیرا علاوه بر یک خرید پرسود می توانید در قرعه کشی 1،000 بسته اینترنت نامحدود یک ساله نیز شرکت نمایید.

در حال حاضر متقاضیانی که علاقمند به شرکت در این طرح می باشند؛ می توانند در بازه زمانی اجرای طرح با استفاده از روش های ذیل نسبت به خرید سیم کارت دائمی زمردی و نوجوانان همراه اول اقدام نمایند:

·        مراجعه حضوری به تمامی مراکز فروش و خدمات همراه اول

·        خرید غیر حضوری از فروشگاه آنلاین با ارسال رایگان به درب منزل

به طور کلی اپراتور همراه اول با در نظر گرفتن جامعه مخاطب و نیاز مشترکین، علاوه بر عرضه سیم کارت دائمی و اعتباری، سیم کارت های خاصی را برای اقشار مختلف تحت عناوین سیم کارت دانشجو، سیم کارت انارستان، سیم کارت گردشگری و سیم کارت نوجوانان طراحی نموده است که از شرایط و ویژگی های خاصی برخوردار بوده و کاملا متناسب با نیاز کاربر می باشد.

سیم کارت دائمی همراه اول نیز تحت عناوین سیم کارت دائمی فیروزه ای، زمردی و عادی در وب سایت این اپراتور عرضه می گردد که این سیم کارت ها از نظر قیمت و بسته خوش آمد با هم فرق می کنند.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 
نظرات کاربران