X
سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل | رندباز

پیشواز فوری در سرویس آهنگ پیشواز

سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل

سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل در حال حاضر از تنوع بی نظیری از موسیقی های کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم، سریال و .... برخوردار است که کاملا بر اساس علاقه و نیاز مشترکین بوده و...
تاریخ انتشار: 17 تیر 1402

با توجه به این که سرویس آهنگ پیشواز نخستین بار از سوی اپراتور ایرانسل در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل قرار گرفت، در طول سال های گذشته، این اپراتور با ایجاد امکانات و قابلیت های فوق العاده این سرویس را به یکی از پرطرفدارترین و هیجان انگیز ترین سرویس ها در بین مشترکین تبدیل کرد.

سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل در حال حاضر از تنوع بی نظیری از موسیقی های کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم، سریال و .... برخوردار است که کاملا بر اساس علاقه و نیاز مشترکین بوده و جایگزین مناسبی برای صدای بوق انتظار خواهد بود. علاوه بر این اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل به عنوان یکی از کاملترین و پرکاربردترین اپ ها، با هدف ارائه خدمات اختصاصی در زمینه آوای انتظار طراحی و در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل قرار گرفت تا آنها بتوانند به راحتی آهنگ مورد نظر خود را جستجو نموده و آن را فعال نمایند.

در حال حاضر در سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل امکان پخش موسیقی مورد نظر به شیوه های مختلف وجود دارد که به شرح ذیل می باشد:

·        امکان پخش آهنگ های مختلف برای تماس گیرندگان متفاوت

·        امکان پخش چند آهنگ به صورت تصادفی

·        امکان پخش آهنگ طبق زمان بندی تعیین شده توسط شما

علاوه بر این مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند موسیقی یا فایل صوتی مورد علاقه خود را به عنوان آهنگ پیشواز تنظیم کنند؛ و از قابلیت های دیگری مانند پیشواز مخاطب خاص، پیشواز شخصی با صدای خود شما و پیشواز فوری استفاده نمایند.

 

پیشواز مخاطب خاص در سرویس آهنگ پیشواز

استفاده از ویژگی مخاطب خاص این امکان را به مشترک سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می دهد تا در صورت تمایل برای هر مخاطب خود آهنگ پیشواز اختصاصی تعریف نموده تا در هنگام تماس، آهنگ مورد نظر برای مخاطب خاص پخش شود.

برای این کار تنها کافی است؛ مشترک سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل در اپلیکیشن آهنگ پیشواز به قسمت پیشواز مخاطب خاص مراجعه کرده و شماره مخاطب مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از جستجوی آهنگ پیشواز مورد نظر، آن را انتخاب نموده و برای مخاطب خاص فعال نماید.

 

پیشواز شخصی با صدای خود شخص

این قابلیت به مشترک این امکان را می دهد تا صدای ضبط شده خودش را که شامل آواز خواندن، ساز زدن، دکلمه و ... می شود را به عنوان آهنگ پیشواز منتخب انتخاب کند. علاوه بر این مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند در صورت تمایل پیشواز شخصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

البته اگر مشترکین علاقمند باشند؛ می توانند از این قابلیت برای تبلیغ کسب و کار یا خواندن یک ترانه مورد علاقه استفاده کنند.

برای این کار مشترک باید وارد منوی پیشواز شخصی شده و از بین دو روش ارسال فایل یعنی ضبط صدا و انتخاب فایل، یکی را انتخاب نماید و با رعایت قوانین موجود، فایل را ارسال کند. در صورتی که فایل ارسالی تایید شود؛ آهنگ پیشواز به صورت خودکار بر روی خط کاربر فعال خواهد شد.

 

پیشواز فوری در سرویس آهنگ پیشواز

این قابلیت که یکی از امکانات پیشواز سفارشی ایرانسل محسوب می شود به کاربران این امکان را می دهد تا در صورت نیاز در لحظه بتوانند از پیام های پیش فرض اپلیکیشن مانند: " در جلسه هستم، در حال رانندگی هستم و ...." استفاده کنند. این قابلیت در شرایطی که مشترک امکان پاسخگویی به تماس ها را ندارد؛ بسیار کاربردی و مفید می باشد زیرا کاربر می تواند با فعال سازی پیشواز فوری به صورت آنی، وضعیت خود را به اطلاع مخاطب مورد نظر برساند.

 البته مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل در صورتی می توانند از این قابلیت استفاده کنند که پیش از این، از طریق سایت یا اپلیکیشن آهنگ پیشواز به آدرس my-pishvaz.com اشتراک پیشواز را تهیه کرده باشند.

 

هزینه آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل

هزینه خرید هر آهنگ پیشواز ایرانسل برای کلیه مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل در یک بازه زمانی 30 روزه حداکثر 1500 تومان و برای بازه زمانی یک هفته ای 420 تومان می باشد. البته هزینه خرید زمانی از حساب کاربر کسر می گردد که خرید آهنگ با موفقیت انجام شده باشد.

برای مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل هزینه خرید آهنگ به صورت حساب پایان دوره اضافه خواهد شد و برای مشترکین اعتباری ایرانسل هزینه خرید از اعتبار ریالی مشترک کسر می گردد.

نکات و شرایط مهم:

·        در صورتی که مشترک بعد از خرید آهنگ اقدام به حذف آن نماید، هزینه آن به حساب کاربر برگردانده نخواهد شد.

·        آهنگ های پیشواز که به صورت ماهانه خریداری می شوند، برای مدت 30 روز در آلبوم ذخیره می شوند.

·        اگر در حالت پخش تک آهنگی مشترک اقدام به خرید چند آهنگ نماید؛ آهنگ ها به ترتیب خرید در آلبوم ذخیره شده و به صورت تصادفی در هر تماس پخش خواهد شد.

 

روش های فعال سازی سرویس آهنگ پیشواز

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل برای فعال سازی سرویس آهنگ پیشواز می توانند؛ از روش های ذیل استفاده نمایند:

·        مراجعه به اپلیکیشن هوشمند پیشواز ایرانسل

·        مراجعه به اپلیکیشن پرکاربرد ایرانسل من

·        شماره گیری کد دستوری  # 777 *   (ستاره 777 مربع)

·        ارسال کد آهنگ به صورت پیامک به 7575

·        تماس تلفن گویا با شماره 777

·        استفاده از وب سایت rbt.irancell.ir

 

نحوه حذف آهنگ پیشواز

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل در صورتی تمایل می توانند به صورت دائمی یا موقت، نسبت به انصراف از خدمات آهنگ پیشواز این اپراتور اقدام نمایند.

·        برای حذف کلی آهنگ پیشواز ایرانسل، مشترک باید کد ENS را به شماره 7575 ارسال کند.

·        اگر کاربران تمایل دارند؛ به صورت موقت این سرویس را غیر فعال سازند؛ باید کد GHF را به شماره 7575 ارسال کنند.

البته اگر مشترک از کد آهنگ پیشواز خود اطلاع داشته باشد؛ می تواند عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره 7575 ارسال نماید تا این سرویس برای او غیر فعال گردد. برای این کار لازم است؛ ابتدا حروف HZ را با حروف بزرگ تایپ کرده و سپس در ادامه و بدون فاصله کد آهنگ را را تایپ نمایید. مانند HZ100100

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز