X
طرح روزهای گرم حرفی همراه اول چیست؟ | رندباز

روزهای گرم حرفی همراه اول

طرح روزهای گرم حرفی همراه اول چیست؟

در طرح روزهای گرم حرفی همراه اول، مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با مبلغی کمتر از تعرفه هر دقیقه مکالمه آزاد...
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1402

تجربه ثابت نموده که طرح ها و سرویس های مختلفی که از سوی اپراتورها ارائه می گردد؛ در صورتی می تواند برای یک بازه طولانی ادامه دار باشد که از استقبال خوبی در بین کاربران برقرار باشد. درست است که این طرح ها و خدمات ابتدا از سوی اپراتورها نیاز سنجی شده و تلاش می شود تا مطابق نیاز و خواسته اکثر مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری باشد، ولی اگر طرح مورد نظر جایگاه مناسبی در بین کاربران پیدا نکند، خود به خود از چرخه خارج می شود.

مثلا طرح روزهای گرم حرفی همراه اول از این دست طرح های پرطرفدار بزرگترین اپراتور در کشور است که از استقبال خوبی خصوصا در بین مشترکینی که از مکالمه های طولانی مدت استفاده می کنند، برخوردار است.

 

طرح روزهای گرم حرفی شامل چه کسانی می شود؟

در طرح روزهای گرم حرفی همراه اول، مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با مبلغی کمتر از تعرفه هر دقیقه مکالمه آزاد، ارتباط تلفنی خود را با دوستان و آشنایان برقرار کنند. این طرح که به کد مکالمه یک ساعته همراه اول نیز معروف است؛ نخستین بار از اول دی ماه 93 اجرا شد و تاکنون ادامه دارد.

در حال حاضر تعرفه هر دقیقه مکالمه آزاد مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول برای تماس های داخل شبکه یا به سایر اپراتورها معادل 599 ریال می باشد و تعرفه هر دقیقه مکالمه مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول نیز برای تماس های داخل یا برون شبکه برابر با 899 ریال می باشد. ولی در طرح روزهای گرم حرفی، مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول در طول یک روز می توانند به مدت 60 دقیقه فقط با پرداخت 2 هزار تومان + 9 درصد مالیات، تماس تلفنی داخلی یا برون شبکه داشته باشند.

بنابراین با فعال سازی طرح روزهای گرم حرفی مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در صورت تمایل از ساعت 7 صبح تا 11 شب همان روز، به مدت یک ساعت با تلفن ثابت یا همراه اول دیگر مکالمه ارزان تر داشته باشند.

 

روش فعال سازی طرح روزهای گرم حرفی

بر اساس اعلام بزرگترین اپراتور فعال در کشور، مشترکین علاقمند به این طرح باید ابتدا کد دستوری  # 3361 * 10 * ( ستاره 10 ستاره 3361 مربع ) را شماره گیری نموده و سپس با ارسال عدد یک، بسته روزهای گرم حرفی را برای همان روز فعال کنند که بر اساس آن مشترک همراه اول می تواند بعد از فعال سازی، 60 دقیقه تماس خود را در مکالمات مختلف مدیریت نماید.

نکات و شرایط مهم:

·        هر مشترک سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول در یک روز تنها مجاز به خرید یک بسته مکالمه تخفیفی می باشد.

·        قیمت مکالمه تخفیفی برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول یکسان بوده و برابر با 20،000 ریال می باشد.

·        مهلت استفاده از 60 دقیقه مکالمه تخفیفی، یک ساعت بوده که پس از اولین مکالمه فعال شده و تا ساعت 11 شب ادامه خواهد داشت.

·        مشترک می تواند در صورت تمایل 60 دقیقه مکالمه خود را در چندین تماس مصرف کند و لزومی ندارد که حتما یک تماس 60 دقیقه ای داشته باشد.

·        در صورتی که مشترک در بازه زمانی یک روز ( 7 صبح تا 11 شب ) از بسته تخفیفی مکالمه خود استفاده نکرده باشد؛ مهلت استفاده از بسته تمام خواهد شد و هزینه مکالمه مشترک بر اساس تعرفه آزاد مکالمه محاسبه می گردد.

 

درگاه های ارتباطی

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول برای خرید و شرکت در طرح روزهای گرم حرفی می توانند از درگاه های ارتباطی زیر استفاده نمایند:

عنوان دستور درگاه پیامکی 8064 درگاه کد دستوری
خرید بسته  ارسال عدد 1 ( لاتین ) # 3361 * 10 *
راهنمایی ارسال عدد 9 ( لاتین ) # 3369 * 10 *
استعلام وضعیت بسته برای مشترکین اعتباری و استعلام باقیمانده بسته برای مشترکین دائمی ارسال عدد 0 ( لاتین ) # 3360 * 10 *

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز