X
رده بندی سیم کارت دائمی 0912 بر اساس پیش شماره | رندباز

هر پیش شماره 0912 مناسب چه کسانی است؟

رده بندی سیم کارت دائمی 0912 بر اساس پیش شماره

در حال حاضر با اجرا شدن طرح رومینگ ملی، مشترکین همه اپراتورها به راحتی می توانند از آنتن دهی و پوشش شبکه اپراتورهای دیگر به صورت رایگان بهره مند گردند و ...
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1402

سیم کارت دائمی اپراتور همراه اول به عنوان قدیمی ترین سیم کارت موجود در بازار از ارزش ریالی بالایی برخوردار است. اپراتور همراه اول به عنوان نخستین اپراتور فعال در کشور، سیم کارت های دائمی خود را به صورت استانی عرضه نمود و مشترکین هر استان به خاطر هزینه های جابجایی تقریبا از پیش شماره مخصوص به خود استفاده می کردند.

البته در حال حاضر با اجرا شدن طرح رومینگ ملی، مشترکین همه اپراتورها به راحتی می توانند از آنتن دهی و پوشش شبکه اپراتورهای دیگر به صورت رایگان بهره مند گردند و نحوه تخصیص امکانات و خدمات به کلیه مشترکین سیم کارت اعتباری و دائمی در کل کشور یکسان می باشد. ولی با این وجود همچنان سیم کارت دائمی همراه اول از پرطرفدارترین و گرانترین سیم کارت های موجود در بازار هستند که از اعتبار بالایی هم برخوردار می باشند.

 

گران ترین سیم کارت ها در کشور:

در این میان سیم کارت دائمی 0912 که متعلق به مشترکین استان های تهران، قزوین، قم، سمنان، البرز و زنجان می باشد، به عنوان گرانترین سیم کارت ها در بازار خرید و فروش می شوند. البته ارزش ریالی همه سیم کارت های دائمی 0912 به یک اندازه نبوده و قیمت آنها بر اساس نوع پیش شماره متفاوت خواهد بود.

 

رده بندی سیم کارت دائمی 0912 بر اساس پیش شماره:

تقریبا بیش از سه دهه از عرضه اولین شماره های سیم کارت دائمی 0912 می گذرد، گذشت زمان مانند هر کالای سرمایه ای دیگری، تاثیر زیادی بر قیمت این شماره های قدیمی داشته و آنها را روز به روز گرانتر ساخته است.

البته عوامل دیگری مانند نوع رندی شماره و میزان کارکرد سیم کارت نیز بر تعیین قیمت نهایی سیم کارت موثر است؛ ولی اگر بخواهیم صرفنظر از این فاکتورها میزان محبوبیت پیش شماره های 0912 را بررسی کنیم؛ می توانیم آنها را در دسته های زیر قرار دهیم:

 

سیم کارت 0912 با کد یک:

به طور کلی به سیم کارتی که بعد از پیش شماره 0912 عدد یک قرار بگیرد، به آن سیم کارت کد 1 می گوییم که گران ترین و معتبر ترین سیم کارت دائمی موجود در بازار می باشد. این پیش شماره که از اعتبار اجتماعی بسیار بالایی در بین مردم برخوردار است، در بین مدیران و صاحبان کسب و کار بسیار پرطرفدار می باشد.

 

سیم کارت 0912 با کد 2 و 3:

سیم کارت 0912 کد 2 و 3 بعد از کد یک، گران ترین پیش شماره موجود در بازار می باشد که به علت اعتبار بالایی که دارند؛ معمولا در تمام کشور مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به قدمت طولانی و اعتبار بالا این دو پیش شماره از سوی صاحبان مشاغل معمولا برای برند سازی و تجاری سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

سیم کارت 0912 با کد صفر و 9:

سیم کارت 0912 با کد صفر و 9 که در سال های اخیر عرضه شدند، به عنوان ارزانترین سیم کارت موجود در بازار برای کسانی که قصد شروع کسب و کار جدید را دارند، بسیار مناسب می باشد. زیرا از یک طرف تنوع شماره های صفر و کارنکرده این پیش شماره ها در بازار زیاد می باشد و افراد می توانند با پرداخت هزینه ای کاملا اقتصادی صاحب یک سیم کارت دائمی 0912 گردند؛ از طرف دیگر شماره های رند این پیش شماره ها از شرایط پرداخت و قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار هستند؛ که بسیار برای سرمایه گذاری و یا برند سازی مناسب می باشند.

 

سایر پیش شماره های 0912:

سیم کارت دائمی 0912 با کدهای 4،5،6،7 و 8 که همگی از اعتبار بالایی در جامعه برخوردارند، به عنوان پیش شماره های ارزشمند در کشور شناخته می شوند. به طور تقریبی هر چقدر کد یک سیم کارت دائمی همراه اول پایین تر باشد، ارزش ریالی و قیمت سیم کارت بالاتر است. بنابراین در جدول طبقه بندی و ارزش گذاری سیم کارت دائمی همراه اول، قیمت سیم کارت دائمی 0912 با کد 4 از 5 بیشتر است. به همین ترتیب سیم کارت کد 5 نیز از سیم کارت کد 6 گران تر می باشد و این روند تا به آخر ادامه خواهد داشت.

 

هر پیش شماره 0912 مناسب چه کسانی است؟

خرید سیم کارت 0912 به عنوان یک کالای سرمایه ای در بازار ایران، یک خرید برد- برد محسوب می گردد. خصوصا با نوسانات ارز در بازار ایران، روند صعودی قیمت سیم کارت دائمی همراه اول بسیار چشمگیر و قابل توجه می باشد. ولی با این وجود اگر شناخت درستی از نیازهای خود داشته باشیم؛ می توانیم انتخاب بهتر و مقرون به صرفه ای تری داشته باشیم، به همین خاطر در ادامه سیم کارت ها را از نظر نوع مصرف مورد بررسی قرار می دهیم:

 

·        سیم کارت دائمی 0912 مناسب سرمایه گذاری

اگر قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارید، بهتر است از بین پیش شماره های دائمی یک تا چهار همراه اول شماره خود را انتخاب نمایید، زیرا این پیش شماره ها بسیار پرطرفدار بوده که به محض عرضه در بازار به فروش می رسند.

 

·        سیم کارت دائمی 0912 مناسب مصرف شخصی

اگر صرفنظر از بحث سرمایه گذاری، قصد خرید سیم کارت برای استفاده شخصی دارید، توصیه می شود با توجه به بودجه خود، از بین پیش شماره های 0912 با کد صفر و نه که از تنوع بیشتری برخوردار هستند، یک شماره صفر یا کار نکرده را انتخاب نمایید. زیرا این شماره ها نه تنها قیمت مقرون به صرفه تری دارند، بلکه از دردسرهای شماره کارکرده نیز به دور می باشند. علاوه بر این نحوه پوشش شبکه و نوع خدمات همراه اول به کلیه پیش شماره های دائمی یکسان بوده و نوع پیش شماره تاثیری بر هزینه های جاری ارتباطی و نحوه دریافت خدمات نخواهد داشت، بنابراین حتی با یک شماره نسبتا ارزان همراه اول، شما می توانید از خدمات بزرگترین اپراتور فعال در کشور، به بهترین نحو برخوردار گردید.

 

·        سیم کارت دائمی 0912 مناسب کسب و کار جدید

اگر به عنوان یک تازه کار قصد شروع یک کسب و کار جدید را دارید و صرفه جویی در بخش های مختلف در روزهای آغازین کسب و کار برایتان مهم است، پیشنهاد می شود؛ از بین سیم کارت 0912 ارزان ، یعنی کد صفر و نه به دنبال شماره های رند و قیمت مناسب باشید، تا هم با استفاده از اعتبار یک شماره دائمی رند به کسب و کار خود رونق ببخشید و هم بتوانید از تمامی خدمات و امکانات یک سیم کارت دائمی لذت ببرید.

 

·        سیم کارت دائمی 0912 مناسب برند سازی

در نهایت اگر قصد برندسازی و تجاری سازی دارید و می خواهید با کسب اعتبار در بازار، یک شبه، ره صد ساله را بروید، پیشنهاد می شود از بین پیش شماره های معتبر دو و سه، به دنبال شماره های رند و تاثیر گذار باشید تا به راحتی در حافظه افراد بمانید و در میان بازاریان و اقشار مختلف جامعه ارزش و اعتبار کسب کنید.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 
نظرات کاربران