X
سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل | رندباز

خدمات خاص آوای انتظار در نوروز

سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل

اپراتور ایرانسل هر ساله به مناسبت سال نو و ایام نوروز، آواهای زیادی که متناسب با حال و هوای فصل بهار و عید نوروز می باشد را انتخاب نموده و در دسترس علاقمندان قرار می دهد. بنابراین..
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1401

آهنگ پیشواز به عنوان پرطرفدارترین و شناخته شده ترین سرویس، نخستین بار از سوی اپراتور ایرانسل عرضه گردید. این سرویس جذاب که خیلی زود در بین کاربران فراگیر شد، کم کم از سوی اپراتورهای دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفت.

ایجاد شرایط حق انتخاب یک آوای دلنشین و مورد پسند به جای صدای بوق انتظار، شور و هیجان خاصی در بین کاربران ایجاد کرده بود و آنها می توانستند بدین وسیله خاص بودن خود را به دیگران نشان دهند. به همین خاطر سرویس آوای انتظار نه تنها برای افرادی که به هر نحوی سعی در متفاوت جلوه دادن خود هستند، جذاب بود؛ بلکه برای کسانی که از شنیدن صدای بوق انتظار خسته شده بودند؛ نیز بسیار خاص و منحصر بفرد به نظر می رسید.

 

سرویس آوای انتظار در اپراتور ایرانسل

استقبال مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل از سرویس آوای انتظار، سبب گردید تا این اپراتور تغییرات زیادی در نوع خدمات و نحوه دسترسی آن ایجاد کند. تنوع آواها از نظر نوع محتوا نیز در سطح گسترده ای صورت پذیرفته و لیست های اعلامی از سوی اپراتور ایرانسل تقریبا هر نوع سلیقه ای را خرسند و خشنود می سازد. مثلا در حال حاضر مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و اعتباری ایرانسل می توانند آهنگ مورد علاقه خود را نام خواننده جستجو کنند و یا 10 آهنگ برتر و پرطرفدار را به راحتی مشاهده نمایند.

 

هزینه خرید آهنگ پیشواز

در حال حاضر هزینه خرید هر آهنگ پیشواز برای هر مشترک سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل، در یک بازه زمانی 30 روزه، حداکثر 1500 تومان می باشد. البته امکان فعال سازی این سرویس برای یک هفته با قیمت 4،200 تومان نیز برای مشترکین وجود دارد.

برای مشترکین سیم کارت اعتباری ایرانسل این مبلغ زمانی از شارژ ریالی مشترک کسر می گردد که خرید آهنگ با موفقیت انجام شده باشد. برای مشترکین دائمی ایرانسل نیز بعد از اعلام خرید موفقیت آمیز خرید آهنگ پیشواز، این مبلغ به صورت حساب پایان دوره مشترک اضافه می گردد. 

 

روش های فعال سازی

مشترکین ایرانسل برای فعال سازی سرویس آوای انتظار می توانند؛ از روش های ذیل استفاده نمایند:

·        اپلیکیشن پیشواز هوشمند ایرانسل

·        اپ ایرانسل من

·        شماره گیری کد دستوری  # 777 *   (ستاره 777 مربع)

·        ارسال کد آهنگ به صورت پیامک به 7575

·        تماس تلفن گویا با شماره 777

·        استفاده از وب سایت rbt.irancell.ir

 

نحوه حذف آهنگ پیشواز

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل در صورتی تمایل می توانند به صورت دائمی یا موقت، نسبت به انصراف از خدمات آهنگ پیشواز اقدام نمایند.

·        برای حذف کلی آهنگ پیشواز ایرانسل، مشترک باید کد ENS را به شماره 7575 ارسال کند.

·        اگر کاربران تمایل دارند؛ به صورت موقت این سرویس را غیر فعال سازند؛ باید کد GHF را به شماره 7575 ارسال کنند.

 البته اگر مشترک از کد آهنگ آوای انتظار خود اطلاع داشته باشد؛ می تواند عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره 7575 ارسال نماید تا این سرویس برای او غیر فعال گردد. برای این کار لازم است؛ ابتدا حروفHZ   را با حروف بزرگ تایپ کرده و سپس در ادامه و بدون فاصله کد آهنگ را را تایپ نمایید. مانند HZ100100

در صورت تمایل، برای آگاهی از کد آهنگ پیشواز مشترکین می توانند؛ کد دستوری # 7 * 777 * ( ستاره 777 ستاره 7 مربع ) را شماره گیری نموده و گزینه سرویس آهنگ پیشواز را انتخاب نمایند و در ادامه سرویس آهنگ پیشواز عادی را انتخاب کنند. در این قسمت کدآهنگ پیشواز مشترک به نمایش در خواهد آمد که کاربر می تواند؛ با انتخاب گزینه حذف و تایید نهایی، آهنگ پیشواز ایرانسل خود را به صورت دائمی حذف نماید.

 

اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل

اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل به عنوان یکی از کاملترین و پر کاربرد ترین اپ ها، با هدف ارائه خدمات اختصاصی در زمینه آوای انتظار طراحی و در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل قرار گرفت تا آنها بتوانند به راحتی آهنگ مورد نظر خود را جستجو نموده و فعال نمایند. به طوری که امروزه برای دریافت این خدمات، هر مشترک می تواند بدون کوچکترین دغدغه از جدید ترین و محبوب ترین آواها آگاهی پیدا کرده و نسبت به انتخاب و فعال سازی آنها اقدام نماید.

 

امکانات پیشواز هوشمند

1.     پیشواز مخاطب خاص

با استفاده از این قابلیت، مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند برای هر مخاطب خود به صورت جداگانه آهنگ پیشواز تنظیم نمایند و به نوعی حس خاص بودن را به مخاطب خود القا نمایند.

 

2.     پیشواز شخصی با صدای خود مشترک

این ویژگی که از قابلیت های هیجان انگیز پیشواز هوشمند است؛ به مشترک این امکان را می دهد که از صدای ضبط شده خود که می تواند شامل آواز خواندن، ساز زدن، دکلمه و ... باشد؛ به عنوان آهنگ پیشواز خود استفاده نماید. البته مشترکین می توانند در صورت تمایل این پیشواز های ضبط شده شخصی را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند.

مشترک می تواند از این قابلیت برای تبلیغ کسب و کار، خواندن یک ترانه مورد علاقه تان و یا دکلمه یک جمله ی پر محتوا استفاده کنید.

 

3.     پیشواز فوری

در این قابلیت، اپراتور ایرانسل تعدادی از پیشواز های پرکاربرد را به صورت پیش فرض به عنوان پیشواز سفارشی در نظر گرفته و مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند؛ با استفاده از این گزینه به صورت در لحظه و با توجه به شرایط و وضعیت خود از پیام های پیش فرض اپلیکیشن مانند در جلسه هستم، در حال رانندگی هستم و ... استفاده نمایند.

البته مشترکین توجه داشته باشند؛ برای استفاده از این امکان باید از قبل نسبت به تهیه اشتراک اقدام نمایند.

 

کاربردی ترین کدهای مورد نیاز مشترکین ایرانسل

اپراتور ایرانسل خدمات مربوط به آهنگ پیشواز خود را از طریق سرویس آهنگ پیشواز در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل قرار می دهد.

 مشترکین می توانند در صورت تمایل از اطلاعات جدول زیر نیز استفاده نمایند:

 

عملیات شکل دستور مثال حالت های پخش آهنگ
جایگزینی رایگان آهنگ ( در دوره مجاز پس از خرید کد آهنگ موجود کد آهنگ جایگزین TV 100123 100100 TV چند آهنگی
مشاهده 10 آهنگ برتر پیشواز TOP TOP -
جستجو بر اساس کد آهنگ پیشواز ( وقتی نام اثر، خواننده و قیمت آن را نمی دانید) کد مورد نظر JK JK100123 -
خرید آهنگ کد آهنگ 100100 -
جستجو بر اساس نام آهنگ ( بین دستور و نام آهنگ باید فاصله باشد ) قسمتی از نام آهنگ JN صلوات JN -
خرید دوباره ( تمدید آهنگ) کد آهنگ T T100100 -
حذف آهنگ خریداری شده کد آهنگ HZ HZ100100 -
غیر فعال سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز GHF GHF -
انصراف از خدمات آهنگ پیشواز ENS ENS -
فعال سازی ( در صورت غیر فعال بودن ) FA FA -
حذف تمام تنظیمات شما برای یک آهنگ پیشواز خاص کد آهنگ ( فاصله ) HT HT100100 -
مشاهده آلبوم A A -
راهنمایی R R -

 

 

 

خدمات خاص آوای انتظار در نوروز

اپراتور ایرانسل هر ساله به مناسبت سال نو و ایام نوروز، آواهای زیادی که متناسب با حال و هوای فصل بهار و عید نوروز می باشد را انتخاب نموده و در دسترس علاقمندان قرار می دهد. بنابراین کلیه مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند با مراجعه به وب سایت این اپلیکیشن به مجموعه بزرگی از آهنگ های پیشواز برای خوشایند نمودن زمان انتظار تماس دسترسی پیدا کرده و نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند.

 

نام اهنگ خواننده کد آهنگ پیشواز
آهنگ تحویل سال ماهور ۵۵۱۸۵۸
شب عیدی محسن چاوشی ۲۲۱۱۶۰۲
بوی عیدی فرهاد ۵۵۱۳۳۶
بهار بهار ناصر عبداللهی ۴۴۱۲۰۵
بوی عیدی بنیامین بهادری ۳۳۱۱۶۴۰
بهاران احمد آزاد ۳۳۱۱۰۵۷
سرود شادانه سالار عقیلی ۲۲۱۳۴۷
بهار آمد خوش آمد جمشید نجفی ۲۲۱۷۸۷
سال تحویل - ۳۳۱۲۳۰
بهار جاودان ایرج خواجه امیری ۳۳۱۱۰۰۱
عید شهرام نیک یار ۳۳۱۱۰۵۹
یا مقلب القلوب محمدرضا عیوضی ۲۲۱۴۲۸
یا مقلب القلوب - ۳۳۱۱۰۰۹
بوی عید علی لهراسبی ۳۳۱۲۴۰۷
عیدی مازیار عصری ۲۲۱۳۳۹
تو نزدیکی علی اصحابی ۳۳۱۳۳۷۹

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 

 
نظرات کاربران