X
بسته های اقتصادی همراه اول برای مکالمات بین الملل | رندباز

بسته های ویژه مکالمه بین الملل

بسته های اقتصادی همراه اول برای مکالمات بین الملل

بسته های ویژه اقتصادی مکالمه بین الملل همراه اول که برای مقاصد عراق، ترکیه، قطر، امارات، امریکا و کانادا در نظر گرفته شده، فرصتی است برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول..
تاریخ انتشار: 25 اسفند 1401

این روزها با توجه به محدودیت های ایجاد شده بر روی برخی شبکه های اجتماعی مانند واتس اپ، مشترکینی که بنا به هر دلیلی تماس های خارج از کشور دارند، دچار مشکلات عدیده ای شدند. زیرا هزینه های ارتباطی و برقراری مکالمه از داخل ایران بدون اینترنت بسیار زیاد است و این امر خصوصا برای تجار و کسانی که مجبورند، با عزیزانشان در خارج از کشور تماس داشته باشند، بسیار گران تمام می شود.

 

بسته های ویژه مکالمه بین الملل

به همین خاطر اپراتور همراه اول که از بیشترین تعداد مشترک در کشور برخوردار می باشد؛ برای نخستین بار بسته های ویژه اقتصادی مکالمه بین الملل را ارائه نموده است.

به نقل از اداره کل ارتباطات سیار ایران، این سرویس با هدف کاهش هزینه های مشترکین و در راستای رفاه حال کاربران تدارک دیده شده است. بسته های ویژه اقتصادی مکالمه بین الملل همراه اول که برای مقاصد عراق، ترکیه، قطر، امارات، امریکا و کانادا در نظر گرفته شده، فرصتی است برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول تا با صرف هزینه ای به مراتب کمتر و اقتصادی تر، تماس های بین المللی خود را برقرار سازند.

بنابراین مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می توانند؛ با تهیه بسته های اقتصادی مکالمه بین الملل ( تماس از ایران با دو صفر ) از داخل کشور با شماره های ثابت و موبایل کشورهای عراق، ترکیه، قطر، امارات، امریکا و کانادا با قیمت ترجیحی تماس برقرار کنند.

 

انواع بسته های ویژه مکالمه بین الملل:

اپراتور همراه اول تلاش نموده تا با توجه به نیاز مشترکین همراه اول به تماس با خارج از کشور، بسته هایی را طراحی نمایید؛ که هم مشترکین عادی ( کاربران سیم کارت دائمی و اعتباری ) و هم تجار از آن بهره مند گردند. به همین منظور از سوی این اپراتور دو نوع بسته ویژه مکالمه بین الملل معرفی شده که هر کدام از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند.

 

بسته اول: بسته ویژه تجار

این بسته ویژه که بیشتر برای تجار، مشترکین و شرکت هایی تدارک دیده شده که با کشورهای منطقه در ارتباط هستند؛ از ویژگی های زیر برخوردار است:

·        با اعتبار 70 روزه

·        30 دقیقه مکالمه بین الملل از ایران با شماره تلفن ثابت و همراه کشورهای قطر، امارات، ترکیه و عراق

·        60 دقیقه مکالمه با شماره های همراه و ثابت امریکا و کانادا ( به جز آلاسکا و هاوایی )

·        قیمت: 250 هزار تومان

 

بسته دوم: بسته ویژه امریکا و کانادا

این بسته که برای تماس با کشورهای امریکا و کانادا در نظر گرفته شده است، از ویژگی های ذیل برخوردار می باشد:

·        با اعتبار 30 روزه

·        50 دقیقه مکالمه بین الملل با شماره های همراه اول ثابت کشورهایی آمریکا و کانادا

·        قیمت 350 هزار تومان

 

نحوه خرید بسته های ویژه مکالمه بین الملل

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول که تمایل به خرید بسته های ویژه مکالمه بین الملل را دارند؛ می توانند از روش های ذیل استفاده نمایند:

1.     مراجعه فروشگاه آنلاین همراه اول

2.     استفاده از اپلیکیشن همراه من

3.     شماره گیری کد دستوری # 2923 * 10 * ( ستاره 10 ستاره 2923 مربع )

 

شرایط و نکات مهم:

·        سرویس مکالمه بین الملل ( امکان تماس از داخل ایران با شماره های ثابت و همراه خارج از کشور)، برای کلیه مشترکین سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول وجود دارد.

·        شرکت ها در صورت خرید بسته های ویژه مکالمه از فروشگاه آنلاین همراه اول و یا اپ همراه من، امکان دریافت فاکتور را خواهند داشت.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه مکالمات و پیامک بین الملل در سایت همراه اول با آدرس: mci.ir//international-call#buyPackage مراجعه نمایند.

 

کمپین نوروزی همراه اول

علاوه بر این، اگر با نزدیک شدن به فصل بهار و شروع تعطیلات نوروز، از آن دست خانواده هایی هستید که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارید؛ می توانید در کمپین نوروزی همراه اول شرکت کرده و از بسته های ویژه رومینگ بین الملل در این ایام استفاده نمایید.

این بسته ها که به صورت ویژه و جداگانه برای مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول و سیم کارت دائمی همراه اول که قصد سفر به کشورهای امارات، قطر، عراق و ترکیه را دارند، ارائه گردیده، شامل شرایط خاص و مقرون به صرفه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بسته های ویژه رومینگ کشورهای منطقه می توانید به وب سایت همراه اول مراجعه فرمایید.

 

بسته رومینگ ویژه دور دنیا

البته در این بین، همراه اول بسته های ویژه ای تحت عنوان دور دنیا ارائه نموده که همه مشترکین جهانگردی که قصد سفر به چند کشور متفاوت اروپایی و آسیایی را دارند؛ می توانند از آن استفاده نمایند.

این بسته ها که تا پایان تعطیلات نوروز 1402 اعتبار دارند، این امکان را به مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می دهد تا بدون دردسرهای خرید سیم کارت در هر کشور، به راحتی بتوانند از بسته های مقرون به صرفه اینترنت یا مکالمه استفاده نمایند. در بسته های دور دنیا، با تغییر اپراتورها و کشور، هم چنان امکان استفاده از حجم باقی مانده بسته ها در اپراتورهای طرف قرارداد، وجود دارد.

بسته های اینترنت بین الملل دور دنیای همراه اول از ویژگی های زیر برخوردار است:

 

نام بسته اینترنت مدت زمان اعتبار قیمت
دور دنیا یک گیگابایت 14 روزه 450 هزار تومان
دور دنیا 300 مگابایت 14 روزه 180 هزار تومان
دور دنیا 15 گیگابایت 30 روزه 3 میلیون و 450 هزار تومان
دور دنیا 3 گیگابایت 14 روزه 950 هزار تومان

 

علاوه بر این، همراه اول برای جهانگردان و مسافران دور دنیا، بسته های ویژه مکالمه نیز در نظر گرفته است که در کشورهای منطقه مانند عراق، قطر، ترکیه و امارات نیز قابل استفاده می باشد.

 

نام بسته مدت زمان اعتبار مکالمه پیامک قیمت
بسته ویژه مکالمه 14 روزه 25 دقیقه 25 پیامک هدیه 220 هزار تومان
بسته ویژه مکالمه 14 روزه 60 دقیقه 60 پیامک هدیه 440 هزار تومان
بسته ویژه مکالمه 14 روزه 180 دقیقه 180 پیامک هدیه 990 هزار تومان

 

در هر صورت اگر در ایام نوروز قصد سفر به خارج از کشور را دارید و با این قیمت های نامتعارف ارز، نمی خواهید سیم کارت کشور مقصد را بخرید، بهترین روش، فعال سازی سرویس رومینگ بین الملل و استفاده از بسته های دور دنیای همراه اول مخصوص سیم کارت دائمی و اعتباری می باشد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست کامل کشورهای طرف قرارداد بسته های اینترنت و مکالمه دور دنیا، به وب سایت همراه اول به آدرس mci.ir مراجعه نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 

 
نظرات کاربران