X
قرعه کشی جدید همراه اول در طرح همراه من، برنده شو | رندباز

جایزه ویژه طرح همراه من برنده شو

قرعه کشی جدید همراه اول در طرح همراه من، برنده شو

در طرح جدید همراه اول در قرعه کشی هیجان انگیز شرکت کنید و جایزه ویژه این طرح یک دستگاه پژو 207 و 7 جایزه نقدی 500 میلیون ریالی می باشد که به برندگان ..
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1401

مشترکین اپراتور همراه اول، به عنوان کاربران اولین اپراتور در ایران، از خدمات و امکاناتی خاص و متنوعی استفاده می کنند که بزرگترین اپراتور کشور؛ تحت عناوین مختلف در اختیار آنها قرار می دهد. خدماتی که با هدف همراهی کاربران و کاهش هزینه های آنان، با شرایطی استثنایی در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همراه اول قرار می گیرد و شرایط استفاده از امکانات بی نظیری را برایشان تسهیل می بخشد. سرویس هایی مانند طرح جدید" همراه من، برنده شو " که در بازه زمانی دی تا بهمن ماه 1401 اجرا شده و برای مشترکینی که با استفاده از اپلیکیشن همراه من تراکنش های خود را انجام می دهند، جوایز منحصر بفردی را در نظر گرفته است.

 

طرح همراه من، برنده شو

بر اساس این طرح مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و سیم کارت اعتباری همراه اول، از تاریخ 16 دی ماه تا پایان روز 30 بهمن ماه فرصت دارند تا با استفاده از اپلیکیشن همراه من امتیاز کسب کرده و در قرعه کشی هیجان انگیز این طرح شرکت کنند.

نحوه کسب امتیاز

در این طرح کاربران اپلیکیشن همراه من می توانند با استفاده از سرویس ها و خدمات مختلف این اپلیکیشن امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی را کسب کنند. نحوه کسب امتیاز به شرح ذیل می باشد:

 

·        پرداخت قبض

در این بخش مشترکین به ازای پرداخت هر قبض 10 هزار تومانی می توانند 10 امتیاز کسب کنند. سقف امتیاز کسب شده در این بخش برای هر فرد نهایتا 50 امتیاز می باشد.

 

·        خرید و شارژ و بسته

در این بخش محدودیتی برای کاربران وجود نداشته و کاربران می توانند با خرید مستقیم، هر چقدر که تمایل دارند؛ امتیاز کسب کنند. در این قسمت نیز هر 10 هزار تومان تراکنش معادل 10 امتیاز خواهد بود.

 

جایزه ویژه طرح همراه من برنده شو

بر اساس اعلام همراه من، قرعه کشی طرح" همراه من، برنده شو" در نیمه اول اسفند ماه 1401 برگزار شده و جایزه ویژه این طرح یک دستگاه پژو 207 و 7 جایزه نقدی 500 میلیون ریالی می باشد که به برندگان خوش شانس این طرح اهدا می گردد.

 

شرایط و قوانین طرح همراه من برنده شو

·        مشترکین توجه داشته باشند که برای دریافت امتیاز و شرکت در قرعه کشی باید به صورت مستقیم خرید بسته داشته باشند و پرداخت روی قبض شامل دریافت امتیاز نخواهد بود.

·        تعداد امتیاز هر فرد به صورت هفتگی از طریق سرشماره 1111 به اطلاع مشترک می رسد.

·        تنها مشترکینی در این قرعه کشی شرکت داده می شوند که تراکنش های مختلف مانند خرید شارژ، خرید انواع بسته و پرداخت قبض را از طریق اپلیکیشن همراه من انجام دهند.

 

نحوه شرکت در مسابقه

برای شرکت در طرح" همراه من برنده شو" مشترکین باید اپلیکیشن همراه من را در گوشی هوشمند خود نصب کنند. برای نصب این برنامه نیز کاربران می توانند از روش های زیر استفاده نمایند:

·        شماره گیری کد دستوری # 1111 * ( ستاره 1111 مربع )

·        خرید مستقیم از فروشگاه های معتبر اندرویدی و یا فروشگاه های ایرانی ios

بر اساس اعلام شرکت ارتباطات سیار ایران، قرعه کشی این طرح در اسفند ماه 1401 برگزاری می گردد و نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان از طریق سایت رسمی همراه اول اعلام خواهد شد. نحوه دریافت جایزه نیز پس از مشخص شدن برندگان، اطلاع رسانی شده و برندگان حداکثر تا پایان اردیبهشت 1402 فرصت خواهند داشت تا طبق فرایند اعلامی از سوی این اپراتور، برای دریافت جایزه اقدام نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 نظرات کاربران