X
کمپین پاییزه همراه اول ویژه مسافران کشورهای خارجی | رندباز

رومینگ ویژه برای مسافرین عراق و امارات

کمپین پاییزه همراه اول ویژه مسافران کشورهای خارجی

همراه اول کمپین پاییزی برای مسافرین کشورهای عراق و امارات در نظر گرفته است و امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به این کشورها را با تعرفه های تخفیفی..
تاریخ انتشار: 9 آذر 1401

کمپین جدید همراه اول با تخفیفات ویژه و استثنایی مخصوص مشترکینی است که قصد سفر به کشور عراق یا امارات را دارند. بر اساس گزارش اداره کل ارتباطات شرکت سیار ایران، در راستای رفاه حال مشترکین این اپراتور، همراه اول کمپین پاییزی برای مسافرین کشورهای عراق و امارات در نظر گرفته است و امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به این کشورها را با تعرفه های تخفیفی فراهم نموده است. 

 

سرویس رومینگ بین الملل یکی از خدمات بی نظیر اپراتورها در راستای کاهش هزینه های مشترکین در سفرهای خارج از می باشد که نه تنها هزینه های ارتباطی مسافران خارج از کشور را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد بلکه آنها را از خرید سیم کارت کشور میزبان بی نیاز می سازد. به همین خاطر این سرویس در حال حاضر فرصتی است برای کلیه مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و سیم کارت اعتباری همراه اول تا در سفرهای خارج از کشور بتوانند از شماره خود استفاده نموده و از خدمات شبکه های تلفن همراه در کشور مقصد با هزینه کمتر بهره مند گردند.

کمپین پاییزی همراه اول ویژه کشورهای عراق و امارات به عنوان کشورهای پربازدید ایرانیان، با هدف کاهش هزینه های مشترکین و مدیریت بهتر هزینه های ارتباطی مسافران در نظر گرفته شده و کلیه مشترکین می توانند در صورت تمایل از آن استفاده نمایند. در طرح رومینگ بین الملل همراه اول، بسته های ویژه ای برای مسافران به این کشورها در نظر گرفته شده است که در ادامه به آن می پردازیم:

 

بسته های اینترنت بین الملل ویژه رومینگ کشور امارات

بسته های رومینگ بین الملل امارات شامل 2 بسته اینترنت بین الملل ویژه به شرح ذیل می باشند:

·        اینترنت نامحدود 7 روزه با 15 دقیقه مکالمه هدیه با قیمت 450،000 تومان

·        اینترنت نامحدود 30 روزه با 30 دقیقه مکالمه هدیه با قیمت 990،000 تومان

مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در صورت تمایل با استفاده از روش های ذیل نسبت به خرید و فعال سازی این بسته ها اقدام نمایند.

1.     مراجعه به اپلیکیشن همراه من

2.     مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول

3.     شماره گیری کد دستوری # 10 * ( ستاره 10 مربع ) و زیر منوهای 291

 

بسته های اینترنت بین الملل ویژه رومینگ کشور عراق

تمامی مشترکینی که قصد سفر به عتبات و عالیات را دارند، می توانند برای مدیریت بهتر هزینه های مربوط به این بخش از بسته های اینترنت بین الملل ویژه رومینگ عراق استفاده نمایند. بسته های اینترنت بین المللی ویژه رومینگ عراق شامل چهار طرح تشویقی به شرح ذیل می باشند:

·        300 مگابایت اینترنت 7 روزه به قیمت 90،000 تومان

·        یک گیگابایت اینترنت 7 روزه به قیمت 190،000 تومان

·        5 گیگابایت اینترنت 14 روزه 390،000 تومان

·        اینترنت نامحدود 30 روزه 990،000 تومان

 

مشترکین علاقمندان به این طرح های تشویقی می توانند با استفاده از روش های ذیل نسبت به خرید و فعال سازی این بسته ها اقدام نمایند:

1.     مراجعه به اپلیکیشن همراه من

2.     مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول

3.     شماره گیری کد دستوری # 130 * 29* 10 * ( ستاره 10 ستاره 29 ستاره 130 مربع )

علاوه بر این بسته های ویژه، اپراتور همراه اول بسته های رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران را نیز کمپین پاییزه در نظر گرفته است که به شرح ذیل می باشد:

 

بسته های اینترنت بین المللی رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران

در کمپین پاییزی همراه اول، سرویس ویژه ای برای خبرنگاران در نظر گرفته شده است که خبرنگاران و مشترکینی که قصد سفر به کشورهای طرف قرارداد دیتای رومینگ با اپراتور اول تلفن همراه در کشورمان را دارند، می توانند با استفاده از روش های زیر نسبت به خرید و فعال سازی آنها اقدام نمایند.:

1.     مراجعه به اپلیکیشن همراه من

2.     مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول

3.     شماره گیری کد دستوری # 10 * ( ستاره 10 مربع ) و زیر منوهای 291

بسته اینترنت بین المللی رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران، شامل 15 گیگابایت اینترنت بین المللی 30 روزه می باشد که مشترکین در صورت تمایل می توانند نسبت به خرید و فعال سازی آن اقدام نمایند.

 

نکات مهم:

·        روشن نمودن گوشی هوشمند و دریافت پیامک در حالت رومینگ بین الملل رایگان می باشد و هزینه پیامک ارسالی، به حساب ارسال کننده پیام خواهد بود.

·        با توجه به این که بسته های از محدودیت زمانی برخوردارند، بهترین زمان خرید بسته ها، روز قبل از خروج از کشور می باشد.

·        مشترکین، سازمان ها و شرکت ها می توانند در صورت تمایل این بسته ها را از ایران برای مسافران یا نمایندگان تجاری خود خریداری کنند. امکان صدور رسید خرید از درگاه فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن همراه اول فراهم شده است.

·        مشترکین می توانند در صورت تمایل چندین بسته غیر یکسان خریداری و فعال سازی نمایند.

·        مبنای محاسبه هزینه مکالمات در سرویس رومینگ بین الملل بر حسب دقیقه می باشد و هزینه تماس های دریافتی نیز به حساب مشترک دریافت کننده تماس می باشد.

·        با استفاده از بسته های اینترنت رومینگ دور دنیا همراه اول، همه امکانات واتس اپ مانند مکالمه و تماس تصویری، دسترسی به پورتال های بانکی و اپ های ایرانی برای کاربران وجود دارد.

شایان ذکر است اپراتور همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور فعال در کشور توافقات بین المللی با اپراتورهای بزرگ کشورهای پربازدید ایرانیان مانند امارات، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، افغانستان، آلمان و انگلستان منعقد نموده است که همه آنها در راستای رفاه حال بیشتر مشترکین و کاهش هزینه های ارتباطی مسافران صورت گرفته است. علاوه بر این همراه اول با شروع فصل جدید سفرهای خارجی و زیارتی، درگاه های فروشگاه آنلاین و اپلیکیشن همراه من برای خرید بسته ها و پرداخت قبوض در زمان رومینگ را رایگان اعلام نموده است.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 نظرات کاربران