X
سیم کارت مورد علاقه خود را بخرید، وام هم بگیرید | رندباز

نحوه گرفتن وام سیم کارت

سیم کارت مورد علاقه خود را بخرید، وام هم بگیرید

وام سیم کارت یکی از مزایایی است که امروزه بعد از خرید سیم کارت به صاحبان سیم کارت ها تعلق می گیرد و آنها می توانند خیلی راحت و آسان با به رهن گذاشتن خط موبایل خود، وام فوری دریافت نمایند..
تاریخ انتشار: 7 آذر 1401

از همان روزهای اول حضور سیم کارت های دائمی همراه اول در ایران خیلی از افراد با نگاهی کاملا تجاری به این کالای لوکس، برای سرمایه گذاری نسبت به خرید سیم کارت اقدام می کردند و سپس در بازار آزاد آن را می فروختند. سیر صعودی قیمت انواع سیم کارت در ایران سبب گردید که بازار خرید و فروش سیم کارت همواره از حاشیه سود امن و مناسبی برخوردار بوده و تقریبا تاکنون کسی از خرید سیم کارت ضرر نکرده باشد. البته این سود در مورد خرید و فروش سیم کارت دائمی همراه اول به مراتب بسیار بیشتر بوده و خط های 0912 به عنوان پرطرفدارترین سیم کارت ها به محض عرضه شدن به بالاترین قیمت به فروش می رسند.


ولی سرمایه گذاری در بازار سیم کارت، به بحث خرید و فروش انواع سیم کارت های دائمی و اعتباری خلاصه نمی شود و چند سالی است که در آگهی ها و تراکت ها خبرهایی از وام سیم کارت دیده می شود که به دارندگان سیم کارت ها تعلق می گیرد. البته در حال حاضر این وام ها فقط به سیم کارت دائمی 0912 همراه اول تعلق می گیرد و مالکان سیم کارت اعتباری همراه اول امکان استفاده از این تسهیلات را ندارند.


وام سیم کارت یکی از مزایایی است که امروزه بعد از خرید سیم کارت به صاحبان سیم کارت ها تعلق می گیرد و آنها می توانند خیلی راحت و آسان بدون ارائه چک، سفته و یا ضامن معتبر تنها با به رهن گذاشتن خط موبایل خود، وام فوری دریافت نمایند. البته در حال حاضر فقط سیم کارت های قدیمی تر و با ارزش تر 0912 همراه اول مشمول دریافت وام می گردند و باقی پیش شماره ها در صورتی که شماره رند باشند، می توانند ازاین تسهیلات استفاده نمایند.


برای دریافت این وام فوری متقاضیان می توانند ابتدا با مراجعه به مراکز فروش سیم کارت های همراه اول، سیم کارت خود را قیمت گذاری کرده و از مبلغ وامی که شامل حالشان می شود، مطلع گردند، سپس در صورت تمایل با در دست داشتن مدارک مورد نیاز که ادامه به آن اشاره می کنیم به نمایندگی های رسمی اپراتور همراه اول مراجعه نموده و درخواست وام خود را ثبت نمایند.


مدارک مورد نیاز برای دریافت وام فوری سیم کارت:
·        اصل سند سیم کارت
·        اصل و کپی کارت ملی مالک سیم کارت
·        حضور مالک سیم کارت
·        سیم کارت موجود در تلفن همراه جهت شناسایی مالکیت
·        آخرین قبض پرداخت شده یا صورت حساب میان دوره خط موبایل


نکته مهم در طرح وام فوری این است که وام سیم کارت تنها به خطوطی تعلق می گیرد که از نظر ریالی ارزشی بالاتر از 15 میلیون تومان داشته باشند. به همین خاطر مالکان سیم کارت 0912 کد 1، 2، 3 و 4 مشمول این طرح می باشند. البته شماره های رند سیم کارت 0912 کدهای 5، 6، 7 و 8 نیز می توانند در صورت تمایل از این وام استفاده کنند.


متقاضیان این طرح توجه داشته باشند که بعد از ثبت نام درخواست وام و ارائه مدارک، ابتدا از سوی اپراتور مالکیت سیم کارت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید مالکیت، حداکثر ظرف نیم ساعت مبلغ وام به شماره حسابی که مالک مشخص نموده، واریز می گردد. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز از 4 تا 12 ماه بوده و درصد سود تسهیلات بدون احتساب کارمزد 2.5 درصد می باشد.


سیم کارت 0912 همراه اول به عنوان تنها سیم کارت های دائمی این اپراتور که شماره اعتباری ندارند، نه تنها از ارزش ریالی بسیار بالایی در بازار سیم کارت ایران برخوردارند، بلکه ارزش و اعتبار این سیم کارت های قدیمی هم بسیار زیاد است، به طوری که سیم کارت های دست دوم این اپراتور با قدمت تقریبا سی ساله بسیار گران تر از سیم کارت های کد صفر یا نه همراه اول می باشند. به همین خاطر مالکان سیم کارت های 0912 همراه اول با بیش از بیست سال سابقه، از شرایط ویژه ای برای دریافت وام برخوردارند که می توانند در صورت تمایل از آن استفاده نمایند.


در این تسهیلات ویژه به مالکان سیم کارت های دائمی 0912 به میزان 95 درصد ارزش سیم کارت، وام سیم کارت یا وام خرید خط تعلق می گیرد. شرایط اعطای وام در طرح ویژه سیم کارت های 0912 به شرح ذیل می باشد:
·        به مالکان سیم کارت های 0912 با کد یک حداقل از 15 میلیون به بالا وام تعلق می گیرد.
·        به مالکان سیم کارت های 0912 با کد 2 یک حداقل از 10 میلیون به بالا وام تعلق می گیرد.
·        به مالکان سیم کارت های 0912 با کد 3 یک حداقل از 5 میلیون به بالا وام تعلق می گیرد.
·        به مالکان سیم کارت های 0912 با کد 4 یک حداقل از 3 میلیون به بالا وام تعلق می گیرد.


در شرایط کنونی تنها معیار تخصیص وام فوری سیم کارت، ارزش ریالی سیم کارتی است که به رهن گذاشته می شود به طوری که هر چه ارزش سیم کارت بیشتر باشد، مبلغ وام نیز بیشتر خواهد بود. در هر صورت اگر مالک یک سیم کارت 0912 همراه اول کد یک تا چهار هستید، می توانید از این فرصت ایجاد شده، استفاده کنید و از یک وام فوری راحت و بی دردسر بهره مند گردید.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز