X
رایتل و جام جهانی 2022 قطر | رندباز

قرعه کشی جام جهانی رایتل را از دست ندهید!

رایتل و جام جهانی 2022 قطر

بر اساس اعلام اپراتور رایتل، قبل از هر بازی مسابقه ای به صورت پیامکی صورت خواهد گرفت که در آن به قید قرعه 22 بسته 100 گیگابایتی یک ساله به کسانی که ...
تاریخ انتشار: 2 آذر 1401

جام جهانی 2022 قطر حضور تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در این رقابتها، بهانه ای است برای همه اپراتورهای فعال در کشور تا این روزهای پر هیجان را در کنار مشترکین خود باشند و با ارائه خدمات و سرویس های گوناگون لحظاتی شاد و جذاب را برای آنها رقم بزنند.

 

اپراتور رایتل به عنوان سومین اپراتور فعال در کشور، بسته های ویژه ای را برای مشترکین سیم کارت دائمی رایتل و سیم کارت اعتباری رایتل خود تدارک دیده است که فرصتی است برای هر یک از آنها تا با پیش بینی پیامکی نتایج بازی های تیم ملی جمهوری اسلامی ایران، نه تنها در قرعه کشی های جذاب رایتل شرکت کرده بلکه از هدایای متنوعی که برای این مشارکت در نظر گرفته شده است، بهره مند گردند.

بسته ای که از سوی اپراتور رایتل پیشنهاد می شود؛ شامل: 10 گیگابایت ترافیک بومی یک ماهه می باشد که با مبلغ  8،900 تومان در اختیار مشترکین قرار می گیرد. بنابر گزارش اپراتور رایتل؛ به یک نفر از کسانی که در طول بازی های جام جهانی، بسته ویژه این طرح را خریداری نماید، به قید قرعه جایزه نقدی 22 میلیون تومانی هدیه داده خواهد شد.

 

مشترکین علاقمند به شرکت در قرعه کشی رایتل، می توانند با استفاده از روش های ذیل بسته ویژه جام جهانی این اپراتور را خریداری نمایند:

·        شماره گیری کد دستوری # 2022 * ( ستاره 2022 مربع )

·        اپلیکیشن رایتل من

·        سامانه رایتل من

·        خرید مستقیم از وب سایت

·        فروشگاه های رایتل

بر اساس اعلام اپراتور رایتل، قبل از هر بازی مسابقه ای به صورت پیامکی صورت خواهد گرفت که در آن به قید قرعه 22 بسته 100 گیگابایتی یک ساله به کسانی که نتایج بازی های تیم ملی جمهوری اسلامی را درست پیش بینی کنند، تعلق می گیرد.

 

ساعت و تاریخ بازی های تیم فوتبال جمهوری اسلامی نیز در جام جهانی 2022 قطر  به شرح ذیل می باشد:

بازی اول در مقابل تیم ملی فوتبال انگلستان، در تاریخ 30 آبان ماه 1401 ساعت 30: 16 به وقت ایران در ورزشگاه بین المللی خلیفه الریان

بازی دوم در مقابل تیم ملی فوتبال ولز، در تاریخ 4 آذر ماه 1401 ساعت 30: 13 به وقت ایران در ورزشگاه احمد بن علی

بازی سوم در مقابل تیم ملی فوتبال آمریکا، در تاریخ 8 آذر ماه 1401 ساعت 30: 22 در ورزشگاه الثمامه

مشترکین علاقمند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رایتل به آدرس Rightel.ir  مراجعه نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز