X
بسته اینترنت نامحدود همراه اول، راه حلی مناسب برای پر مصرف ها | رندباز

اینترنت نامحدود همراه اول

بسته اینترنت نامحدود همراه اول، راه حلی مناسب برای پر مصرف ها

اپراتورهمراه اول بسته اینترنت نامحدود خود را که به عنوان یک گزینه مطلوب و اقتصادی خصوصا برای کاربران پر مصرف می باشد، ارائه نموده است...
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1401

بعد از این که در فروردین ماه سال جاری، به یکباره قیمت اینترنت گرانی قابل توجهی را تجربه کرد و بسیاری از بسته های پرطرفدار و مقرون به صرفه اپراتورها نیز از دسترس خارج شد، کاربران زیادی به دنبال کدهای دستوری اینترنت نامحدود بودند تا بتوانند تا اندازه ای هزینه های مربوط به استفاده از اینترنت را مدیریت کرده و در ساعات افت مصرف و خلوت اینترنت، اقدام به دانلود اطلاعات با حداکثر سرعت کنند.

 

گرانی اینترنت برای مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و سیم کارت اعتباری همراه اول نیز، کم دردسر ساز نبود زیرا با توجه به این که استفاده از اینترنت به بخش جدایی ناپذیر زندگی های مدرن امروزی تبدیل شده و اعضای مختلف خانواده، هر کدام به نحوی از این تکنولوژی برای انجام امور متفاوت استفاده می کنند، هزینه های این قسمت از زندگی برای همه کاربران همراه اول روز به روز در حال افزایش می باشد.

 

در حالت کلی اپراتور همراه اول به عنوان اولین اپراتور فعال در کشور، از پوشش شبکه و وضعیت آنتن دهی مطلوب تری نسبت به سایر اپراتورها برخوردار می باشد که در نتیجه اینترنت پرسرعت تر و با کیفیت تری را در اختیار مشترکین خود قرار می دهد، ولی با توجه به شرایط اقتصادی این روزهای جامعه، تعرفه های مربوط به این بخش نیز نقش اساسی در انتخاب یک اینترنت خوب و مناسب خواهد داشت. حذف بسته های اقتصادی و جایگزینی آنها با بسته هایی با حجم کمتر و قیمت بیشتر سبب نارضایتی مشترکین، خصوصا کاربران پر مصرف همراه اول گردید، زیرا سبد خرید افراد را به چند مورد خاص، محدود کرد و کوچک ساخت.

 

ولی به تازگی این اپراتور بسته اینترنت نامحدود خود را که به عنوان یک گزینه مطلوب و اقتصادی خصوصا برای کاربران پر مصرف می باشد، ارائه نموده است که می تواند برای تماشای آنلاین فیلم، دانلود فیلم و عکس، بازی های آنلاین، اینستا گردی و .... مناسب باشد. بسته های اینترنت نامحدود شبانه همراه اول با ویژگی های منحصر بفرد شان یکی از محبوب ترین خدمات همراه اول است که نسبت به بسته های معمولی از قابلیت های بیشتری مانند سرعت، ترافیک بیشتر یا پهنای باند برخوردارند.

 

در حال حاضر  قیمت بسته اینترنت نامحدود همراه اول تنها 19 هزار و 900 تومان بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد که در فروشگاه های آنلاین همراه اول به فروش نخواهد رسید و متقاضیان باید با شماره گیری کد دستوری نسبت به خرید آن اقدام نمایند. این بسته نامحدود 30 روزه با حجم مصرف منصفانه تا 100 گیگابایت اینترنت در اختیار مشترکین قرار می گیرد که این بدان معناست که مشترکین در طول ماه و در زمان مشخص شده، می توانند با نهایت سرعت دانلود و آپلود از این حجم مشخص استفاده نموده و اگر در مدت یک ماه حجمی بیشتر از این رقم مصرف کنند، بسته به اتمام خواهد رسید.

 

بسته اینترنت نامحدود همراه اول قابل استفاده از ساعت یک بامداد تا 11 ظهر بوده و با شماره گیری کد دستوری # 33232 * 100 * ( ستاره 100 ستاره 33232 مربع )  قابل خریداری می باشد.

 

مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همراه اول برای خرید این بسته لازم است ابتدا کد دستوری  اعلام شده را در تلفن همراه خود شماره گیری نموده و سپس به سوالی که مطرح می گردد که آیا قصد خرید بسته برای خود یا شماره دیگر را دارند، پاسخ دهند. در انتها نیز قیمت بسته به نمایش در خواهد آمد که با تایید و ارسال عدد یک مراحل خرید نهایی می شود و متنی تحت این عنوان " مشترک گرامی نتیجه فعال سازی بسته از طریق پیامک ارسال خواهد شد " برای مشترک به نمایش در خواهد آمد. در هنگام خرید این بسته اگر مشترک اعتباری همراه اول می باشید، لازم است ابتدا از میزان اعتبار شارژ ریالی خود مطمئن باشید، زیرا هزینه این بسته از اعتبار شما کسر می گردد.

بسته نامحدود همراه اول در حال حاضر تنها بسته نامحدود این اپراتورها با محدودیت زمان مصرف در تایم شبانه می باشد که از قیمت اقتصادی و حجم بسیار خوبی برخوردار است، به همین خاطر این بسته بهترین و اقتصادی ترین پیشنهاد برای افرادی است که از مصرف اینترنت بالایی برخوردار می باشند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز