X
درخواست پرداخت هزینه تماس در سرویس" به جای من" رایتل | رندباز

پرداخت هزینه تماس

درخواست پرداخت هزینه تماس در سرویس" به جای من" رایتل

سرویس به جای من امکانی است که به مشترکین رایتل کمک می کند تا در شرایط اورژانسی و یا در شرایطی که شارژ ریالی کافی ندارند، از دوستان و آشنایان خود درخواست کنند تا هزینه مکالمه را متقبل شوند...
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1401
درخواست پرداخت هزینه تماس در سرویس

سرویس به جای من امکانی است که به مشترکین رایتل کمک می کند تا در شرایط اورژانسی و یا در شرایطی که شارژ ریالی کافی ندارند، از دوستان و آشنایان خود درخواست کنند تا هزینه مکالمه را متقبل شوند. برای استفاده از این سرویس، کاربران رایتل می توانند با شماره گیری پیش کد 44 قبل از شماره مشترک مقصد، درخواست خود را مطرح نمایند. در این حالت بعد از شماره گیری شماره تماس با پیش کد 44، ارتباط از طریق سیستم گویا با مشترک مقصد برقرار شده و درخواست مشترک مبدا برای پرداخت هزینه تماس مطرح می شود.

 

در چنین شرایطی امکان رد یا قبول تماس سرویس" به جای من" برای مشترک مقصد وجود دارد که در صورت عدم پذیرش، تماس برقرار نخواهد شد. ولی در صورت پذیرش سرویس، مخاطب تماس هزینه مکالمه را متقبل می شود که در صورت، هزینه تماس از شارژ ریالی مشترکین اعتباری مقصد کسر می گردد و یا به قبض پایان دوره مشترکین دائمی اضافه خواهد شد.

 

نکات و شرایط سرویس به جای من:

·        این سرویس به صورت پیش فرض برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری رایتل فعال می باشد.

·        استفاده از این سرویس برای همه کاربران اپراتور رایتل رایگان بوده و هیچ گونه هزینه اضافی برای مشترکین نخواهد داشت.

·        در صورتی که مشترک مقصد، سرویس "به جای من" را بپذیرد، کارکرد بر حسب تعرفه یک تماس درون شبکه رایتلی یعنی معادل 70 ریال و از شارژ ریالی ایشان محاسبه می شود.

 

"سرویس به جای من " می تواند یک سرویس کاربردی و راهگشا برای همه کاربران در شرایط اضطراری باشد، ولی اصلی ترین مشتریان این سرویس خانواده ها هستند تا در مواقعی که فرزندانشان شارژ کافی برای برقراری تماس ندارند، بدون نگرانی و به راحتی امکان برقراری ارتباط با آنها را داشته باشند.

 

مشترکین سیم کارت اعتباری رایتل و سیم کارت دائمی رایتل می توانند با استفاده از روش های زیر از این سرویس استفاده نمایند:

·        شماره گیری کد دستوری # شماره رایتلی مقصد *444 *

·        شماره گیری شماره رایتلی مقصد بعد از پیش کد 444

 

در این سرویس امکان انتخاب زبان و مدیریت شماره های مجاز و غیرمجاز در برقراری ارتباط وجود دارد که برای استفاده از این قابلیت؛ مشترکین باید کد دستوری # 444 * را شماره گیری نمایند.

مشترکین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رایتل به آدرس www.rightel.ir مراجعه نموده و یا با مرکز خدمات مشتریان ( به شماره رایگان 200 از سیم کارت رایتل و شماره 09202000000 از سایر خطوط ) تماس برقرار کنند. سامانه پاسخگویی آنلاین رایتل نیز جهت گفتگوی آنلاین با کارشناسان مرکز خدمات مشتریان در خدمت علاقمندان می باشد.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 

 
نظرات کاربران