X
دوشنبه سوری همراه اول، پایانی خوش برای هر ماه | رندباز

هدیه ویژه سرویس دوشنبه سوری

دوشنبه سوری همراه اول، پایانی خوش برای هر ماه

طرح دوشنبه سوری همراه اول یکی از جذاب ترین و بهترین طرح های این اپراتور برای مشترکین می باشد که در راستای تکریم و افزایش رضایتمندی کاربران در نظر گرفته شده است...
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1401

طرح دوشنبه سوری همراه اول که چند وقتی است در روز دوشنبه ی پایانی هر ماه اجرا می شود، یکی از جذاب ترین و بهترین طرح های این اپراتور برای مشترکین می باشد که در راستای تکریم و افزایش رضایتمندی کاربران، هدایایی متنوع و متفاوت را برای آنها در نظر گرفته است. هدایای جذاب و ویژه ی این سرویس، آنقدر خاص و منحصر بفرد می باشد که تقریبا همه مشترکین این اپراتور را تشویق می کند تا منتظر آخرین دوشنبه ی هر ماه باشند.

این طرح که همه مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول، سیم کارت اعتباری همراه اول و انارستانی همراه اول می توانند از آن بهره مند گردند، طبق روال سال های گذشته در سال جاری هم ادامه داشته و بر اساس آن به مشترکین بین  500 مگابایت تا 100 گیگابایت اینترنت همراه و یا بسته های مکالمه رایگان درون شبکه و ثابت از 10 تا 100 دقیقه مکالمه به صورت کاملا تصادفی تعلق می گیرد.

 

 

شرایط و نکات مهم طرح دوشنبه سوری همراه اول:

 

1. مشترکین در هر ماه فقط یکبار می توانند از این طرح استفاده نمایند.
2. همانطور که از نام این طرح مشخص است، این سرویس مختص آخرین دوشنبه هر ماه بوده و مشترکین فقط می توانند در همان روز  نسبت به فعال سازی این طرح اقدام نمایند.
3. از آنجا که هدیه دوشنبه سوری شامل طرح اینترنتی یک روزه ( 5 صبح تا 5 عصر همان روز)  به حجم 500 مگابایت تا 100 گیگابایت اینترنت و یا احتمال ارائه بسته مکالمه رایگان به جای اینترنت می باشد، میزان هدیه هر مشترک در هر ماه متفاوت بوده که به صورت کاملا تصادفی برای کاربر فعال می گردد.
4. با توجه به این که این طرح از محدودیت زمانی برخوردار می باشد، مشترک باید فارغ از زمان فعال سازی و یا حجم اینترنت هدیه، طرح اینترنت هدیه دریافتی خود را تنها در بازه زمانی 5 صبح تا 17 عصر مصرف نماید. بنابراین استفاده از اینترنت همراه، خارج از این بازه زمانی به معنی استفاده از حجم اینترنت خریداری شده توسط شما به صورت بسته یا با تعرفه ی آزاد می باشد.
5. بسته هدیه طرح دوشنبه سوری به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت مشترک فعال می شود.
6. توجه داشته باشید مدت زمان استفاده از بسته به صورت یک نصف روز می باشد که در پیامک تاییدیه به مشترک اطلاع رسانی می شود و لازم است کاربر در بازه زمانی تعیین شده که می تواند برای هر مشترک متفاوت باشد، از هدیه طرح دوشنبه سوری استفاده نماید.
7. این طرح رزرو خودکار نداشته و بعد از پایان یافتن بازه زمانی اعلام شده به مشترک، حتی در صورت اعتبار حجمی منقضی می گردد.

 

بنابراین همه مشترکین همراه اول که تمایل به شرکت در این طرح را دارند، می توانند با شماره گیری کد دستوری # 64 * 100 *  ( ستاره 100 ستاره 64 مربع )  و یا با مراجعه به اپلیکیشن جدید همراه من در دوشنبه آخر هر ماه بسته هدیه طرح دوشنبه سوری خود را فعال نمایند.

 

کاربران توجه داشته باشند بعد از شماره گیری کد دستوری ذکر شده؛ پیامی مشابه با این عنوان دریافت می کنند:

" درخواست شما ارسال شد. نتیجه بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود. " پس از چند دقیقه، پیامک دیگری برای مشترک ارسال می گردد که شامل شرایط بسته رایگان دوشنبه سوری کاربر می باشد. توجه به محتوای این پیامک بسیار ضروری می باشد و کاربر تنها در بازه زمانی اعلام شده در این پیامک، می تواند از طرح هدیه دوشنبه سوری استفاده نماید و بعد از این بازه هدیه به طور کامل منقضی می شود.

 

کد دستوری # 9 * 64 * 100 *   ( ستاره 100 ستاره 64 ستاره 9 مربع) نیز  از سوی اپراتور همراه اول برای مشترکین در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز، راهنماییهای لازم در این خصوص را دریافت کنند. برای استعلام و آگاهی از وضعیت طرح نیز مشترکین می توانند کد دستوری # 0 * 64* 100 *  ( ستاره 100 ستاره 64 ستاره 0 مربع ) را شماره گیری نمایند.
نظرات کاربران