X
تمدید طرح فروش ویژه ی سیم کارت دائمی همراه اول | رندباز

طرح فروش ویژه ی سیم کارت همراه اول

تمدید طرح فروش ویژه ی سیم کارت دائمی همراه اول

همراه اول با توجه به سابقه استقبال مشتریانش در طرح عرضه سیم کارت های دائمی با تخفیف ویژه، بار دیگر این طرح را اجرا نموده و...
تاریخ انتشار: 22 دی 1400

همراه اول با توجه به سابقه استقبال مشتریانش در طرح عرضه سیم کارت های دائمی با تخفیف ویژه، بار دیگر این طرح را اجرا نموده و اقدام به فروش سیم کارت های دائمی با قیمت مناسب تری نسبت به سری قبلی کرده است.

همراه اول بزرگترین و نخستین اپراتور تلفن همراه در ایران است، در زمان کرونا بیشترین میزان جذب مشتری را داشته است.هم اکنون نیز در این طرح جدید، همراه اول سیم کارت دائمی را با 40 درصد تخفیف و تنها با قیمت 100 هزار تومان عرضه می کند.همراه اول برای ایجاد رضایت بیشتر میان مشتریان خود طرح های متنوعی را همراه با هزینه های مقرون به صرفه ای برای مشترکان خود فراهم کرده است.

همراه اول در طرح جدیدی که در فروش سیم کارت های دائمی خود دارد علاوه بر تخفیف ویژه ای که با قیمت 100 هزار تومان عرضه می شود، یکسری امکانات ویژه ای را نیز برای این سیم کارت ها در نظر گرفته است.خدمات ویژه این سیم کارت ها در کنار تخفیفات جذابی که دارند شامل 6 ماه مکالمه درون شبکه نیم بها،30 گیگابایت اینترنت یک ماهه و ماهانه 100 پیامک هدیه 6 ماهه می باشند.

نکته جذاب تر طرح جدید همراه اول قرعه کشی 50 میلیونی است که همراه اول برای خریداران این سیم کارت ها تعیین کرده که موجب بیشتر شدن متقاضیان این سیم کارت ها شده است.امکان خرید این سیم کارت ها به چند صورت ممکن است که افراد می توانند از فروشگاه های حضوری همراه اول و یا از فروشگاه های آنلاین همراه اول با ارسال رایگان این سیم کارت ها را خریداری نمایند.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز
نظرات کاربران