X
ارائه خدمات ویژه همراه اول به دانش ‌آموزان و دانشجویان | رندباز

تمهیدات همراه اول برای سال تحصیلی جدید

ارائه خدمات ویژه همراه اول به دانش ‌آموزان و دانشجویان

با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از فعالیت ها در سطوح مختلف به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی افراد با هدف شکستن زنجیره انتقال ویروس، متوقف و تعطیل شد. یکی از این فعالیت های مهم آموزش و پرورش دانش آموزان در مدارس بود.
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1399

اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور همراه کشور در بین مردم بیشتر به عنوان اپراتور ارائه دهنده خطوط موبایل دائمی 912 شناخته می شود. در صورتی که این اپراتور در حدود 70 میلیون مشترک اعتباری فعال در سراسر کشور دارد که از خدمات این اپراتور استفاده می کنند. همراه اول که بزرگترین اپراتور کشور از لحاظ تعداد مشترکین فعال می باشد، از نظر پوشش شبکه و ضریب نفوذ در سراسر کشور نیز رتبه نخست را در اختیار دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند با خرید سیم کارت های این اپراتور از خدمات و پوشش گسترده سراسری آن بهره مند شوند.

با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از فعالیت ها در سطوح مختلف به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی افراد با هدف شکستن زنجیره انتقال ویروس، متوقف و تعطیل شد. یکی از این فعالیت های مهم آموزش و پرورش دانش آموزان در مدارس بود. حال با گذشت 8 ماه از شیوع ویروس کرونا، وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفتند سال جدید تحصیلی را 15 روز زودتر از موعد همیشگی آغاز کنند در حالی که بسیاری از آموزش ها به صورت مجازی و غیر حضوری انجام خواهد شد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز اپراتور همراه اول در راستای ایفای وظایف اجتماعی خود در دوران شیوع کرونا و آغاز سال تحصیلی جدید و ضرورت تشکیل کلاس ‌های درسی دانش‌ آموزان و دانشجویان به‌ صورت مجازی، هزینه دسترسی به سامانه شاد را رایگان اعلام کرد.

والدین دانش ‌آموزان و معلمان می ‌توانند بدون هیچگونه نگرانی بابت هزینه‌ های دسترسی به محتوای موجود روی این سامانه، به شکل رایگان به محتوای اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند.

سرویس اینترنت دانش ‌آموزی نیز برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده دانش‌ آموزان از محتوای آموزشی مورد نیاز از طریق کد دستوری (ستاره مربع) فعال خواهد شد.

والدین می ‌توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم، این سرویس را فعال کنند.

با فعال سازی این سرویس امکان دسترسی فقط به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده، وجود خواهد داشت؛ همچنین در هر زمان که والدین تمایل داشته باشند، می ‌توانند سرویس اینترنت دانش ‌آموزی را غیرفعال کرده و مطابق روال قبل به کلیه محتوای اینترنتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

همچنین برای آن دسته از دانش ‌آموزان و معلمان که از بسترهای دیگر آموزشی استفاده می‌ کنند، بسته‌ های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه‌ ای در نظر گرفته شده است.

این بسته‌ ها که در روزهای آتی با کد دستوری فعال می‌ شوند، برای استفاده از محتوای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان و معلمان در نظر گرفته شده است و شامل حال تمامی مشترکان همراه اولی خواهد شد.

در ادامه ارائه سرویس ‌های مختص ایام تحصیل، همراه اول همچون گذشته و در راستای هویت ‌بخشی به کودکان و نوجوانان، سیم‌کارت انارستان را که سیم‌کارتی اعتباری برای کودکان ۶ تا ١٨ ساله است ارائه می‌کند.

والدین می ‌توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم، مطمئن و متناسب با نیازمندی‌ های دانش‌ آموزان از جمله سامانه شاد، این سیم‌کارت را برای فرزندان خود تهیه کنند و از امکانات ویژه آن بهره‌مند شوند.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز