X
طرح معرف سیم کارت اعتباری همراه اول | رندباز

با معرفی دوستانتان از همراه اول جایزه بگیرید

طرح معرف سیم کارت اعتباری همراه اول

همراه اول برای جذب مشترکین جدید مشوق هایی را در نظر گرفته است. یکی از این مشوق ها طرج معرف سیم کارت اعتباری می باشد. در این طرح مشترکین همراه اول می توانند سیم کارت اعتباری همراه اول را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند
تاریخ انتشار: 17 تیر 1399

اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور همراه کشور در بین مردم بیشتر به عنوان اپراتور ارائه دهنده خطوط موبایل دائمی 912 شناخته می شود. در صورتی که این اپراتور در حدود 70 میلیون مشترک اعتباری فعال در سراسر کشور دارد که از خدمات این اپراتور استفاده می کنند. همراه اول که بزرگترین اپراتور کشور از لحاظ تعداد مشترکین فعال می باشد، از نظر پوشش شبکه و ضریب نفوذ در سراسر کشور نیز رتبه نخست را در اختیار دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند با خرید سیم کارت های این اپراتور از خدمات و پوشش گسترده سراسری آن بهره مند شوند.

به نقل از پایگاه خبری رندباز، همراه اول برای جذب مشترکین جدید مشوق هایی را در نظر گرفته است. یکی از این مشوق ها طرج معرف سیم کارت اعتباری می باشد. در این طرح مشترکین همراه اول می توانند سیم کارت اعتباری همراه اول را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند و از هدایای ویژه برخوردار شوند. مشترکین همراه اول با معرفی سیم کارت اعتباری به دوستان خود تا یک سال به میزان 10 درصد از شارژ خود را از همراه اول هدیه می گیرند.

در این طرح مشترکین جدید سیم کارت های اعتباری همراه اول (تا 30 روز پس از فعال سازی یا ترابرد به همراه اول) می توانند شماره یک مشترک اعتباری همراه اولی که به آن ها پیشنهاد همراه اولی شدن را داده است، از طریق شماره گیری کد دستوری *10*3411# به عنوان معرف ثبت نمایند و تا یک سال پس از هر اعمال شارژ توسط ایشان، از طرف همراه اول به میزان 10% مبلغ شارژ به معرف هدیه داده خواهد شد.

مشترکین جدید سیم کارت اعتباری همراه اول به روش های مندرج در جدول زیر می توانند این فرآند را انجام دهند:

فعالیت

کد دستوری

ثبت معرف

*10*3411#

حذف معرف

*10*3415#

استعلام

*10*3410#

راهنما

*10*3419#

 

 

در این طرح مهلت استفاده از اعتبار هدیه 1 ماه می باشد. هر مشترک اعتباری می تواند فقط یک نفر را به عنوان معرف اعلام نماید و امکان تغییر معرف و اعلام یک نفر معرف جدید وجود نخواهد داشت اما می توان معرف موجود را حذف کرد. تا یک سال پس از فعال سازی با هر بار افزایش اعتبار توسط مشترک جدید مبلغ 10 درصد از اعتبار او به معرف اعلام شده اختصاص داده می شود و این هدیه از طریق پیامک به معرف اطلاع رسانی می شود.

اعتبار هدیه مخصوص مکالمه داخل شبکه همراه اول، پیامک، دیتا و همچنین خرید بسته های داخل شبکه و دیتا می ‏باشد و خدمات خارج شبکه، رومینگ، ارزش افزوده، بین الملل و ... شامل این اعتبار نمی ‏شود و همچنین امکان انتقال اعتبار هدیه این طرح به سایر مشترکین وجود ندارد. در صورت تغییر نام، تخلیه با ترابرد به سایر اپراتورها رابطه معرفی شونده و معرفی کننده به پایان رسیده و طرح به صورت خودکار غیر فعال می شود. همچنین بعد از گذشت یک سال از زمان معرفی و در صورت حذف دستی معرف، رابطه معرفی کننده و معرفی شونده به پایان رسیده و طرح پایان می یابد.

اگر از مشترکین اعتباری همراه اول هستید می توانید با معرفی سیم کارت اعتباری همراه اول به دوستان و آشنایان خود و ثبت نام خود به عنوان معرف از هدایای ویژه این طرح بهره مند شوید.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز