X
امکان استفاده از IP استاتیک روی سیم کارت شاتل موبایل | رندباز

IP استاتیک فقط برای شاتل موبایل

امکان استفاده از IP استاتیک روی سیم کارت شاتل موبایل

این آدرس اینترنتی در هربار اتصال به اینترنت تغییر می کند اما با استفاده از قابلیت IP استاتیک یا IP ثابت می توان یک IP یکسان و همیشگی در اختیار داشت. قابلیت IP استاتیک برای استفاده در انتقال تصویر دوربین های مدار بسته، استفاده از دوربین های مدار بسته تحت وب، استفاده از رایانه به عنوان گیم سرور، استفاده از رایانه به عنوان وب سرور، برای لاگین کردن در وب سایت هایی که آی پی ثابت لازم دارند،
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1399

امکان استفاده از IP استاتیک روی سیم کارت شاتل موبایل

 

هر دستگاهی که به هر نحوی به شبکه اینترنت متصل می شود دارای یک آدرس می باشد که به آن IP  می گویند. این آدرس اینترنتی در هربار اتصال به اینترنت تغییر می کند اما با استفاده از قابلیت IP استاتیک یا IP ثابت می توان یک IP  یکسان و همیشگی در اختیار داشت. قابلیت IP استاتیک برای استفاده در انتقال تصویر دوربین های مدار بسته، استفاده از دوربین های مدار بسته تحت وب، استفاده از رایانه به عنوان گیم سرور، استفاده از رایانه به عنوان وب سرور، برای لاگین کردن در وب سایت هایی که آی پی ثابت لازم دارند، استفاده برای محدود کردن دسترسی به اکانت های حساس توسط آی پی بیشترین کاربرد را دارد و برای کاربران عادی اینترنت خیلی به کار نمی آید.

به نقل از پایگاه خبری رندباز، شرکت شاتل موبایل که یک اپراتور جدید با گسترده ترین پوشش شبکه 3G و 4G در ایران می باشد خدمات IP استاتیک را بر روی سیم کارت های هوشمند خود ارائه می نماید. بر اساس اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور به سازمان‌ها، شرکت‌ها، کسب و کارها و تمامی افرادی که به دنبال یک شناسه منحصر به فرد، معتبر و دایمی در اینترنت هستند، امکان استفاده از آی‌پی ثابت (Static IP) بر روی سیم‌کارت‌های هوشمند خود را ارائه می‌دهد.

سیم کارت های هوشمند در ایران برای اولین بار توسط شاتل موبایل عرضه می شوند. این سیم کارت ها با استفاده از یک زیرساخت مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار، بر اساس موقعیت جغرافیایی بهترین پوشش شبکه 3G و 4G/LTE را برای مشترک خود انتخاب و به صورت خودکار به آن متصل می شوند.

این اپراتور قابلیت IP استاتیک مبتنی بر شبکه تلفن همراه را با امکاناتی از قبیل پیاده‌سازی سیاست‌های دسترسی‌پذیری بر مبنای IP ثابت، ارائه شناسه منحصر به فرد و معتبر به سازمان‌ها، کسب وکارها و افراد، تسهیل در ارائه خدماتی نظیر انتقال تصاویر دوربین‌های مدار بسته (CCTV)، VoIP، بازی‌های آنلاین، ایجاد محدودیت دسترسی به حساب‌ها و خدمات حساس توسط IP بر اساس سیاست امنیتی مشتریان و سازمان‌ها و همچنین افزایش ایمنی سیم‌کارت‌های سازمانی برای دسترسی به شبکه داخلی را به تمامی متقاضیان و بدون محدودیت، ارائه می‌دهد.

متقاضیان به منظور آشنایی با نحوه ارائه این خدمات توسط شاتل موبایل می توانند با شماره 09981000000 تماس بگیرند و یا با نشانی پست الکترونیک b2b@shatel.ir  مکاتبه کنند.

 

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز