X
سیم کارت همراه اول را از رندباز بخواهید! | رندباز

سیم کارت همراه اول

سیم کارت همراه اول را از رندباز بخواهید!

شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که بین اپراتورهای مختلف سیم کارت ها سردرگم مانده اید. در این حال باید بدانید که در واقع اپراتورهای مختلفی در زمینه تلفن های همراه و حتی اینترنت های همراه فعالیت دارند که از جمله آنها می توان به همراه اول اشاره کرد.
تاریخ انتشار: 1398/11/17

سیم کارت همراه اول را از رندباز بخواهید!
شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که بین اپراتورهای مختلف سیم کارت ها سردرگم مانده اید. در این حال باید بدانید که در واقع اپراتورهای مختلفی در زمینه تلفن های همراه و حتی اینترنت های همراه فعالیت دارند که از جمله آنها می توان به همراه اول اشاره کرد. همراه اول یکی از محبوب ترین اپراتورهایی است که در این زمینه فعالیت می کند و به شما اجازه می دهد که خرید سیم کارت خود را انجام دهید. آنچه که باید بدانید این است که آیا سیم کارت همراه اول را میتوانید به صورت اینترنتی خریداری کنید یا خیر؟ آیا سیم کارت های همراه اول به عنوان یکی از پرفروش ترین اپراتورهای کشور به شما امکاناتی را خواهد داد یا خیر؟ در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا هر آنچه که باید را از سیم کارت همراه اول بدانید!
تعداد ثبت نام هایی که برای خرید سیم کارت همراه اول وجود دارد برای هریک از متقاضیان نامحدود خواهد بود. در واقع واگذاری هایی که در این زمینه انجام می گیرد براساس ظرفیت شبکه و همچنین امکانات فنی در هر استان به صورت مجزا خواهد بود ولیکن گفته می شود که طبق ابلاغیه هایی که توسط وزارت ارتباطات و فناوری های اطلاعات ایجاد شده است، هر فردی میتواند یک سقف مجاز برای خرید سیم کارت داشته باشد که در واقع برای مشتریان حقیقی تا 10 سیم کارت فعال است. البته اینطور گفته می شود که این اپراتور، خرید بیش از 10 سیم کارت را برای مشترکین همراه اول غیرممکن دانسته است.
 

چرا خرید سیم کارت همراه اول؟
شاید نکته ای که باید بدانید این است که زمانی که اینهمه اپراتور در زمینه تلفن های همراه فعالیت می کنند چرا شما باید از سیم کارت همراه اول استفاده کنید. شرکت همراه اول از جمله شرکت هایی است که شما میتوانید خرید سیم کارت خود را از این اپراتور انجام دهید. آنچه که باعث تمایز این شرکت شده است در واقع این نکته است که این اپراتور به عنوان یکی از اپراتورهای همراه به شما اجازه یک مکالمه و همچنین دریافت پیام و اینترنت عالی را خواهد داد. شما میتوانید توسط این شرکت به آسانی هرآنچه که نیاز است را در این زمینه برآورده کنید.
دقت داشته باشید که همراه اول همچنین امکان خرید اینترنتی را نیز برای علاقه مندان فراهم کرده است و دیگر شما میتوانید با چندین کلیک به آسانی هرآنچه که میخواهید را خریداری کنید. البته باید دقت داشته باشید که خرید اینترنتی باعث نمی شود که شما احراز هویت را انجام ندهید بلکه شما باید در اسرع وقت به یکی از معتبرترین مراکز در این زمینه مراجعه کنید و خرید خود را ثبت کنید. البته دقت داشته باشید که ثبت خرید در واقع بدین معناست که شما سیم کارت را به صورت پستی دریافت خواهید کرد و حتی میتوانید آن را از نمایندگی های مجاز همراه اول نیز تحویل بگیرید.


آنچه که رندباز برای خرید سیم کارت همراه اول ایجاد کرده است
رندباز به عنوان یکی از سیستم هایی که در زمینه خرید و فروش سیم کارت فعالیت می کند به شما اجازه خواهد داد که خرید سیم کارت همراه اول را به آسانی انجام دهید. دقت داشته باشید که شاید در نظر شما این کار غیرممکن باشد چرا که خرید سیم کارت حتما باید به صورت حضوری انجام شود اما اینطور نیست. شما میتوانید خرید سیم کارت همراه اول را به صورت غیرحضوری از سامانه هایی مانند رندباز هم انجام دهید و به آسانی شماره مورد علاقه خود را انتخاب کنید. البته دقت داشته باشید که آنچه که باید بدانید این است که رندباز به شما اجازه می دهد که حتی خرید سیم کارت همراه اول را به صورت قسطی هم انجام دهید.
بله شاید تصور کنید که خرید قسطی سیم کارت غیرممکن است اما اینطور نیست. البته این امکان تنها برای سیم کارت های دائمی امکان پذیر است و اگر شما بخواهید سیم کارت اعتباری را خریداری کنید باید آن را نقدا پرداخت کنید. در زمینه سیم کارت های قسطی شما میتوانید سیم کارت دائمی خود را در سامانه رندباز انتخاب کنید و پس از احراز هویت اقدام به خرید آن کنید. در این حال باید بدانید که نکات بسیاری را باید مدنظر داشته باشید. معمولا قسط هر یک از ماه ها روی قسط تلفن همراه شما پرداخت خواهد شد و این راهی است که شما میتوانید شماره مورد علاقه خود را به صورت کاملا راحت و اینترنتی و حتی به صورت قسطی هم خریداری کنید. می توان گفت که در زمینه خرید قسطی سیم کارت همراه اول، رندباز یکی از اولین سامانه هایی است که فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون هم توانسته است به صورت کاملا معتبر در این زمینه فعالیت کند و به عنوان یکی از معتبرترین سامانه ها شناخته شده است. در نهایت می توان گفت که شما با خرید از سامانه رندباز میتوانید به آسانی سیم کارت همراه اول خود را خریداری کنید.

 

 

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز