X
قیمت سیم کارت به چه عواملی بستگی دارد؟ | رندباز

قیمت سیم کارت

قیمت سیم کارت به چه عواملی بستگی دارد؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که قیمت یک سیم کارت به چه عواملی بستگی دارد؟ چه چیز باعث می شود که یک سیم کارت با قیمت 5000 تومان به فروش برسد و سیم کارت دیگر با قیمت 5 میلیون تومان؟
تاریخ انتشار: 1398/10/26

قیمت سیم کارت به چه عواملی بستگی دارد؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که قیمت یک سیم کارت به چه عواملی بستگی دارد؟ چه چیز باعث می شود که یک سیم کارت با قیمت 5000 تومان به فروش برسد و سیم کارت دیگر با قیمت 5 میلیون تومان؟

میتوان گفت که در واقع راه های بسیاری برای قیمت گذاری سیم کارت وجود دارد که از جمله آنها میتوان به رند بودن آن اشاره کرد. اما بسیاری عوامل دیگر هم در قیمت گذاری سیم کارت موثر هستند. اگر شما هم میخواهید با نحوه قیمت گذاری سیم کارت که در نهایت به مشخص سازی قیمت سیم کارت می انجامد آشنا شوید، در این بخش با ما همراه شوید!

 

قیمت سیم کارت به رند بودن آن بستگی دارد!

اولین نکته ای که باید بدانید این است که رند بودن سیم کارت نقش بسیار مهمی در قیمت آن دارد. اگر شما میخواهید سیم کارتی را خریداری کنید، باید به شماره آن دقت کنید. البته رند بودن به معنای تکرار پشت سرهم نیست. بعضا ممکن است که برخی از حالت دیگر رند بودن در شماره شما وجود داشته باشد. عده ای تصور می کنند که رند بودن بدین معناست که سیم کارت شما تنها شماره های پشت سرهم دارد اما اینطور نیست. در واقع زمانی که صحبت از رند بودن شماره به میان میاید انواع مختلفی از آن مدنظر است. ممکن است که شماره شما رند پله ای باشد. ممکن است که حتی تکرار یک رقم خاص در شماره شما آن را رند کند. البته آن چه که باید بدانید این است که هر یک از انواع این رند بودن در واقع به شما اجازه خواهد داد که قیمت سیم کارت را به صورت متفاوتی تعیین کنید و بعضا دیده می شود که شماره هایی که رند تکرار هستند قیمت بیشتری نسبت به سایرین دارند.

 

قیمت سیم کارت به دائمی بودن آن بستگی دارد!

برخی از افراد بر این باورند که اگر شما یک سیم کارت دائمی دارید، به طور حتم قیمت آن از سیم کارت های اعتباری بیشتر است. زمانی که شما اقدام به خرید یک سیم کارت میکنید و می خواهید قیمت آن را بدانید شاید در دومین مرحله بعد از اینکه رند بودن آن را بررسی کردید این نکته مدنظر باشد که سیم کارت شما اعتباری است یا دائمی.

در بین تمامی سیم کارت ها، سیم کارت های دائمی با پیش شماره 0912 گران تر از بقیه هستند. در واقع گفته می شود که 0912 تنها برای سیم کارت های دائمی است و شما نمیتوانید سیم کارتی اعتباری با این پیش شماره خریداری کنید. البته که به همین دلیل هم هست که قیمت این سیم کارت ها نسبت به سایرین بسیار بیشتر است و شما هم باید حین خرید به قیمت آن ها دقت کنید.

 

قیمت سیم کارت به کارکرد آن بستگی دارد

آیا دیده اید زمانی که میخواهید خودرویی را خریداری کنید از جمله نکات مهم در این زمینه برای شما کارکرد آن است؟ قیمت سیم کارت هم در واقع به کارکرد آن بستگی دارد. ممکن است که شما سیم کارتی را خریداری کنید که کارکرد آن بسیار زیاد بوده باشد و این در حالی است که خرید سیم کارت هایی که قیمت آن ها کمتر است نشان دهنده همین امر است که شما سیم کارتی را خریداری کرده اید که کارکرده بوده است. اگر شما بخواهید سیم کارت صفر را خریداری کنید ممکن است که قیمت آن بسیار بیشتر از چیزی باشد که برای سیم کارت های اعتباری خرج کرده اید. در این زمینه باید بدانید که در واقع خرید سیم کارت ها به کارکرد های آن ها بستگی دارد و همین امر است که باعث می شود شما بتوانید سیم کارت را با قیمتی خریداری کنید که قیمت واقعی آن است.

 

سامانه هایی که برای تشخیص قیمت سیم کارت وجود دارند کدامند؟

شما میتوانید از سامانه های بسیاری برای تشخیص قیمت سیم کارت استفاده کنید. در واقع امروزه سامانه هایی که به صورت آنلاین وجود دارند به شما این اجازه را می دهند که سیم کارت خود را به صورت آنلاین قیمت گذاری کنید و همین هم به شما اجازه می دهد که سیم کارتی را انتخاب کنید که قیمت آن در واقع توسط متخصصین تعیین شده است. در بین تمامی سامانه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، رندباز جز بهترین سامانه هایی است که به شما اجازه خرید و فروش سیم کارت را خواهد داد. شما میتوانید در این سایت به صورت کاملا آنلاین از قیمت سیم کارت خود باخبر شوید و همین هم به شما اجازه می دهد که جلوی سود و کلاهبرداری عده ای را بگیرید چرا که برخی از افراد در این زمینه از عدم آگاهی خریدار سواستفاده می کنند و قیمت را برای سیم کارت در نظر میگیرند که اصلا برای آن مناسب نیست. در نهایت میتوانید از رندباز برای خرید و همچنین خرید قسطی سیم کارت هم استفاده کنید.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز