X
روش خرید سیم کارت سامانتل و خدمات آن | رندباز

خرید سیم کارت سامانتل

روش خرید سیم کارت سامانتل و خدمات آن

خرید سیم کارت سامانتل معمولا به دو صورت از راه دور و حضوری انجام می شود.با خرید سیم کارت سامانتل شما می توانید از تکنولوژی های جدید ین اپراتور مجازی بهره ببرید ، همچنین با خرید این نوع سیم کارت می توانید رند ترین نوع شماره ها را داشته باشید که در ادامه به آن ها می پردازیم.
تاریخ انتشار: 1398/09/28

خرید سیم کارت سامانتل

نسل جدیدی از ارتباطات را می توان با سیم کارت های سامانتل تجربه کرد ، سامانتل که از تکنولوژی NFC بهره می برد یکی از امن ترین ، نوع ارتباطات با درگاه های بانکی و شرکت های دولتی  با پروتکل های خاص و امن می باشد ، خرید سیم کارت سامانتل معمولا به دو صورت از راه دور و حضوری انجام می شود .

با خرید سیم کارت سامانتل شما می توانید از تکنولوژی های جدید این اپراتور مجازی بهره ببرید ، همچنین با خرید این نوع سیم کارت می توانید رند ترین نوع شماره ها را داشته باشید. که در ادامه به آن ها می پردازیم.

سامانتل و اپراتور مجازی چیست؟

اپراتور های مجازی اصولا آن دسته اپراتور هایی می باشند که سخت افزار فیزیکی در اختیار ندارند ، با خرید این نوع سیم کارت و اتصال آن به دستگاه موبایلتان شما در واقع می توانید به اپراتور های اصلی از جمله همراه اول ، ایرانسل و رایتل متصل شوید ، که در واقع با خرید سیم کارت سامانتل از سخت افزار فیزیکی این اپراتور ها بهره برده اما قابلیت های بیشتری نسبت به اپراتور ها در دسترس خواهید داشت .

 

سامانتل در واقع ایده ای بود که اولین بار توسط بانک سامان و چند شرکت خصوصی بزرگ در کشور پیاده سازی کردند و علاوه بر اینکه درون کشور این اپراتور قابل استفاده می باشد، در خارج از ایران نیز تقریبا در تمام کشور ها قابلیت استفاده از سامنتل از طریق رومینگ قابل دسترس می باشد.

همچنین خرید سیم کارت سامانتل ، درواقع خرید یک سیم کارت رند می باشد که در ادامه به ان می پردازیم.

 

خدماتی که با خرید سیم کارت سامانتل به آن دست پیدا می کنید

از جمله خدماتی که با خرید سیم کارت سامانتل به آن دسترسی خواهید داشت ،  خدمات مبتنی بر محتوا و اینترنت اشیا می باشد ، و بعد از آن مهمترین کاربرد سامانتل استفاده از تکنولوژی NFC می باشد که تنها از طریق خرید سیم کارت سامانتل به آن دسترسی خواهید داشت .و درنهایت می توانید از امکان اینترنت 3G تا 4.5G بهره ببرید.

تکنولوژی NFC  که با خرید سیم کارت سامانتل به آن دسترسی خواهید داشت ، پروتکلی امن برای پرداخت های روزمره و بانکی  به خصوص پرداخت های بانکی برای افرادی که در بانک سامان حساب دارند می باشد که اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد .

همچنین به دلیل اینکه برخی شرکت های خصوصی و مهم کشور مانند ، کیش سل پارس (سهامی خاص)، پرداخت الکترونیک سامان و بیمه سامان  از سرمایه گذاران این اپراتور می باشند ، با خرید سیم کارت سامانتل می توانید به کمک تکنولوژی NFC پرداخت های ایمنی مانند خرید بلیط های مترو و دیگر کارهای روزمره و همچنین پرداخت بیمه ها را با راحتی تمام و امن ترین روش انجام دهید و از نگرانی هایی مانند فیشینگ و... خلاص شوید .

 

شماره ی رند با خرید سیم کارت سامانتل

با خرید سیم کارت سامانتل به راحتی، قیمت ارزان و بدون دردسر صاحب یک سیم کارت رند خواهید شد! چراکه تمام سیم کارت های سامانتل جزو شماره های رند محسوب میشوند ، چرا؟ زیرا که تمام سیم کارت های سامانتل با پیش شماره ی 5 عدد 9 شروع می شوند و در واقع شماره تلفن شما به صورت 099999XXXXX خواهد بود ، در نتیجه با خرید سیم کارت سامانتل به راحتی به یک شماره تلفن رند دسترسی خواهید داشت .

نکته ی مهمتر این است که قیمت سیم کارت سامانتل بسیار پایین بوده و قیمت آن تا به امروز 21 هزار تومان برای شماره های اعتباری و 170 هزار تومان برای شماره های دائمی می باشد که این قیمت پایین ، قطعا به داشتن یک سیم کارت رند که می توانید از ان در بیزینس هایتان استفاده کنید ، می ارزد.

روش خرید سیم کارت سامانتل

خرید سیم کارت سامانتل همانطور که گفته شد از دو طریق حضوری و از راه دور امکان پذیر است ، خرید سیم کارت سامانتل از راه دور شامل وب سایت سامانتل بوده و روش از راه دور آن به صورت حضور در شعب بانک سامان در سراسر کشور و همچنین دفاتر پیشخوان می باشد که روش های حضوری برای خرید سیم کارت سامانتل را تشکیل می دهند.

 

خرید سیم کارت سامانتل از سایت رند باز

سایت رند باز ، به عنوان اولین و معتبر ترین وبسایت ارائه دهنده ی سیم کارت های رند ، روشی برای خرید سیم کارت سامانتل با شماره ی دلخواه را طراحی کرده است ، قیمت خرید سیم کارت سامانتل از طریق رند باز به دلیل فرش نمایندگی ارزان تر از خرید مستقیم می باشد . جهت خرید از طریق رند باز می توانید به وبسایت رند باز مراجعه نموده ، از طریق لینک های موجود در تب بار وبسایت رند باز و بخش اپراتور های مجازی برروی سیم کارت سامانتل کلیک کرده و در صفحه ی باز شده برروی خرید سیم کارت سامانتل اعتباری کلیک کرده و با صفحه ی زیر مواجه می شوید.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز