X
روش های خرید سیم کارت سامانتل | رندباز

سیم کارت سامانتل

روش های خرید سیم کارت سامانتل

جهت خرید سیم کارت سامانتل می توان مانند سیم کارت ها و اپراتور های دیگر از روش های مختلفی استفاده کرد. سامانتل را می توان به عنوان اولین اپراتور در نسل جدید در زمینه ارتباطات و خدمات متفاوتی در این زمینه دانست.
تاریخ انتشار: 1398/09/03

جهت خرید سیم کارت سامانتل می توان مانند سیم کارت ها و اپراتور های دیگر از روش های مختلفی استفاده کرد. سامانتل را می توان به عنوان اولین اپراتور در نسل جدید در زمینه ارتباطات و خدمات متفاوتی در این زمینه دانست. این شرکت با زمینه‌ی ابتدایی برقراری ارتباطات تلفنی توسط چند شرکت و موسسه که یکی از آنها بانک سامان می باشد راه اندازی شد. در حال حاضر خرید سیم کارت سامانتل در دو نوع اعتباری و دائمی انجام می شود. سیم کارت های دائمی سامانتل مانند سایر سیم کارت های اعتباری برای استفاده در مدت زمان زیاد و بدون محدودیت استفاده می شود و دارای قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت اعتباری است که با توجه به نوع سیم کارت و کاربرد آن منطقی است.

خرید سیم کارت سامانتل می تواند به هر نوع و با خدمات متفاوتی در چند نوع انجام شود. سیم کارت سامانتل در نوع اعتباری و دائمی در چند روش مختلف انجام می شود که از جمله این روش ها می توان به خرید حضوری و خرید غیر حضوری اشاره کرد. خرید غیر حضوری به چند صورت مختلف انجام می شود که در ادامه در مورد هر کدام از این روش ها به طور مفصل صحبت خواهیم کرد. علاوه بر خرید خود سیم کارت می توان به طور جداگانه بسته های مختلفی برای اینترنت و اعتبار های مشخصی برای سیم کارت های اعتباری خریداری کرد. از جمله مزیت های این نوع سیم کارت می توان به شماره های رند آن اشاره کرد. در ابتدای تمام شماره های سیم کارت سامانتل پنج عدد 9 قرار دارد که همین امر باعث رند شدن شماره ها می شود. بدین صورت می توان آنها را به سادگی به خاطر سپرد.

خرید سیم کارت سامانتل به صورت حضوری

یکی از روش های خرید سیم کارت سامانتل به صورت حضوری است. در این روش سایر افراد که قصد خرید سیم کارت اعتباری سامانتل و یا خرید سیم کارت دائمی سامانتل را دارند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و یا دفاتر پیشخوان می توانند نوع شماره سیم کارت سامانتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه مورد نظر اقدام به خرید سیم کارت نمایند. در ابتدا با مراجعه به دفاتر مورد نظر و ثبت اطلاعات شخصی خود در فرم های ثبت نام مخصوص سیم کارت سامانتل، درخواست خود را برای خرید سیم کارت مشخص ثبت می کنند. با ارائه مدارک شخصی مورد نیاز می توانند اهراز هویت شخص را انجام داده و سیم کارت های متفاوت با شماره های مختلف را برای انتخاب کاربر مشخص کنند.

در این مرحله از خرید سیم کارت سامانتل، کاربر می تواند از بین شماره های مورد نظر، شماره‌ی خاص خود را انتخاب کرده و با توجه به نوع سیم کارت هزینه‌ی مورد نظر را پرداخت کند. خرید سیم کارت های اعتباری با هزینه 14000 تومان و خرید سیم کارت دائمی سامانتل با هزینه 130000 تومان انجام می شود. با توجه به نوع سیم کارت می توان برای خرید بسته های اینترنتی و سایر خدمات مربوطه اقدام کرد.

خرید سیم کارت سامانتل به صورت غیر حضوری

از روش های دیگر خرید سیم کارت سامانتل که با پیشرفت تکنولوژی با روش های جدید و امروزی انجام می شود، خرید غیر حضوری است. در این روش کاربرانی که قصد خرید یک سیم کارت سامانتل در دو نوع اعتباری و دائمی را دارند می توانند به سامانه های الکترونیکی مخصوص سامانتل و سامانه های دیگر که در زمینه خرید و فروش سیم کارت فعالیت می کنند مراجعه کنند. بدین صورت می توانند به سادگی اقدام به خرید اینترنتی سیم کارت مورد نظر خود کنند و پس از 24 ساعت سیم کارت به دست آنها خواهد رسید.

خرید سیم کارت سامانتل به صورت غیر حضوری

 

خرید سیم کارت سامانتل در نوع اعتباری و دائمی خیلی ساده و با سرعت بالاتری انجام می شود. شما می توانید به سایت سامانتل مراجعه کرده و از قسمت مورد نظر برای خرید سیم کارت ثبت نام کنید. با ورود به قسمت ثبت نام سیم کارت می توانید نوع سیم کارت را انتخاب کرده و شماره های مورد نظر را برای خرید مشاهده کنید. با انتخاب نوع سیم کارت و شماره مورد نظر وارد قسمت ورود اطلاعات خواهید شد. در این قسمت باید تمام اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا بتوانید وارد مرحله بعد بشوید. پس از ورود اطلاعات، باید این اطلاعات توسط شرکت تایید شود؛ سپس وارد قسمت ارسال مدارک می شوید. در این قسمت باید مدارک شخصی مورد نظر کاربر را در قالب های گفته شده ارسال کنید.

در خرید سیم کارت سامانتل به صورت غیر حضوری پس از ارسال مدارک مورد نظر باید شیوه‌ی ارسال سیم کارت را مشخص کنید. با انتخاب شیوه‌ی ارسال وارد قسمت پرداخت هزینه خواهید شد و پس از پرداخت هزینه در مدت زمان مشخصی که به شما اطلاع داده می شود سیم کارت به شما تحویل داده می شود.

خرید سیم کارت سامانتل از سامانه های جامع خرید و فروش سیم کارت

یکی دیگر از روش های غیر حضوری خرید سیم کارت سامانتل، خرید از سامانه های اینترنتی مخصوص خرید و فروش سیم کارت ها می باشد. کاربران در صورت نیاز می توانند به راحتی به این سامانه های الکترونیکی دسترسی پیدا کرده و در قسمت مربوطه اقدام به خرید سیم کارت مورد نظر خود نمایند. از جمله سامانه های جامع و محبوب خرید و فروش سیم کارت سایت رندباز می باشد که تمام سیم کارت ها از اپراتور های مختلف را در دو نوع صفر و کار کرده برای فروش قرار می دهد. کاربران می توانند با مراجعه به این سامانه معتبر اقدام به خرید سیم کارت مورد نظر خود با قیمت مناسب و نوع شماره در خواستی نمایند.

سیم کارت سامانتل

حتی می توانند سیم کارت های خود را در هر نوعی برای فروش قرار داده و به سادگی برای شماره خود مشتری پیدا کنند. علاوه بر خرید سیم کارت سامانتل در کنار خرید سایر سیم کارت ها، می توان سایر خدمات مربوط به سیم کارت را در این سامانه ها خریداری کرده و از آنها استفاده کرد. ذکر این نکته الزامی است که سیم کارت های دائمی سامانتل با توجه به نوع شماره های آنها قیمت های بالاتری خواهند داشت و مانند سایر اپراتور ها می توان برای خرید قسطی این نوع سیم کارت از سامانه های الکترونیکی اقدام کرد.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز