X
خرید سیم کارت شاتل موبایل در روش های مختلف | رندباز

خرید سیم کارت شاتل موبایل

خرید سیم کارت شاتل موبایل در روش های مختلف

برای خرید سیم کارت شاتل موبایل می توان از روش های متفاوت جدید و قدیمی استفاده کرد. شاتل موبایل یک شرکت توسعه‌ی ارتباطات همراه است که به تازگی راه اندازی شده است. سیم کارت شاتل موبایل با پیش شماره 0998 تولید می شوند و دارای شماره های معمولی و رند هستند.
تاریخ انتشار: 1398/05/22

خرید سیم کارت شاتل موبایل در روش های مختلف

برای خرید سیم کارت شاتل موبایل می توان از روش های متفاوت جدید و قدیمی استفاده کرد. شاتل موبایل یک شرکت توسعه‌ی ارتباطات همراه است که به تازگی راه اندازی شده است. سیم کارت شاتل موبایل با پیش شماره 0998 تولید می شوند و دارای شماره های معمولی و رند هستند. خرید سیم کارت شاتل موبایل می تواند در یک نوع اعتباری انجام شود و نوع دائمی نخواهد داشت. سیم کارت های اعتباری برای استفاده در کوتاه مدت تولید می شوند که با توجه به اعتبار آنها قابلیت استفاده خواهد داشت. سیم کارت های دائمی می توانند در هر زمانی استفاده شوند و محدود به اعتبار نیستند. در مورد این نوع سیم کارت باید به صورت ماهیانه مبلغ مورد نظر تماس های گرفته شده را واریز کرد.

خرید سیم کارت شاتل موبایل به صورت کلی می تواند به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام شود. منظور از خرید حضوری، مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و منظور از خرید غیر حضوری مراجعه به سامانه های الکترونیکی است. بدین صورت می توان با توجه به موقعیت و نیاز کاربران سیم کارت مورد نظر خود را به سادگی تهیه کرده و برای پرداخت قیمت آن اقدام نمود. سیم کارت های دائمی قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت های اعتباری خواهند داشت که این قیمت با توجه به نوع کاربرد و شماره سیم کارت در نظر گرفته شده است. به طور کلی سیم کارت های با شماره رند در تمام اپراتور ها قیمت بالاتری خواهند داشت. در ادامه در مورد روش های خرید سیم کارت شاتل موبایل صحبت خواهیم کرد.

 

خرید سیم کارت شاتل موبایل به صورت حضوری

خرید سیم کارت شاتل موبایل می تواند به صورت حضوری انجام شود. افرادی که نیاز به خرید این سیم کارت دارند باید با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی یا دفاتر پیشخوان مربوطه اقدام به خرید سیم کارت شاتل موبایل نمایند. این نوع سیم کارت به طور کلی به صورت اعتباری تولید می شود و با توجه به نوع شماره اختلاف کمی در قیمت آن بوجود خواهد آمد. با مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی کاربران می توانند فرم مربوطه را پر کرده و مشخصات کامل خود را برای ثبت سیم کارت وارد کنند؛ سپس با انتخاب شماره مورد نظر و پرداخت هزینه مربوطه سیم کارت خود را تحویل بگیرند. این روش برای افرادی که وقت کافی برای خرید حضوری دارند بسیار مناسب است. با خرید سیم کارت شاتل موبایل می توانید از بسته های اینترنتی مناسب آن که مبتنی بر شبکه های 2G، 3G و 4G است استفاده کنید.

خرید سیم کارت شاتل موبایل به صورت غیر حضوری

با پیشرفت تکنولوژی سایرافراد می توانند خرید سیم کارت شاتل موبایل را به صورت غیر حضوری انجام دهند. روش های غیر حضوری می تواند از طریق سامانه های الکترونیکی خاصی انجام شود. معمولا هر شرکت خدمات ارتباطی یک سایت مخصوص برای خود دارد که کاربران می توانند با مراجعه به آن برای استفاده از خدمات و خرید محصولات متفاوت استفاده کنند. برای خرید خیر حضوری سایر کاربران می توانند به سامانه الکترونیکی شاتل موبایل مراجعه کنند و با ثبت نام برای خرید سیم کارت شاتل موبایل اقدام کنند. خرید یک عدد سیم کارت شاتل موبایل می تواند به صورت غیر حضوری توسط سامانه های الکترونیکی که در زمینه خرید و فروش سیم کارت فعالیت می کنند انجام شود.

 

خرید سیم کارت شاتل موبایل به صورت اعتباری

این سامانه ها انواع سیم کارت های دائمی و اعتباری را در روش های مختلفی به فروش می رسانند. می توان شماره مد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت غیر حضوری اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه در مدت زمان مشخصی سیم کارت شما برایتان ارسال می شود. با توجه به نوع کاربرد و اعتباری بودن سیم کارت با هزینه بسیار مناسبی می توانید اقدام به خرید سیم کارت شاتل موبایل نمایید. از جمله سامانه های اینترنتی خرید و فروش سیم کارت که به صورت جامع در رتبه اول این سامانه ها قرار دارد می توان به رندباز اشاره کرد. در سامانه جامع اینترنتی رند باز علاوه بر خرید سیم کارت شاتل موبایل می توانید سایر سیم کارت های اعتباری و دائمی را با قیمت مناسب تهیه کنید.

خرید سیم کارت شاتل موبایل از سامانه های الکترونیکی

جهت خرید سیم کارت شاتل موبایل با ورود به سامانه های الکترونیکی می توانید به قسمت خرید سیم کارت وارد شوید. این قسمت با توجه به نوع سامانه متفاوت خواهد بود. در سایت اصلی شاتل موبایل در ابتدا شماره مورد نظر سیم کارت را انتخاب می کنید. می توانید این کار را از بین شماره های مورد نظر که درسایت قرار داده شده است انجام دهید و یا اینکه شماره مورد نظر خود را جستجو کنید. در صورتی که شماره مورد نظر شما موجود نباشد می توانید آن را رزرو کنید. پس از انتخاب شماره باید وارد سیستم شوید. خرید سیم کارت شاتل موبایل با ورود و ثبت نام در سیستم انجام می شود.

 

سامانه الکترونیکی خرید سیم کارت شاتل موبایل

پس از ورود به سیستم می توانید بسته‌ی مصرفی مورد نظر خود را که شامل پیامک، اینترنت، مکالمه و سایر خدمات مورد نظر است انتخاب کنید. برای خرید سیم کارت شاتل موبایل باید بسته‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب بسته مورد نظر، در ادامه می توانید جزئیات بسته و خرید خود را مشاهده کنید و در صورت وجود مشکل آن را ویرایش کنید. در ادامه هویت شما در سیستم چک می شود که شما در سیستم هستید یا خیر؟ در صورتی که در سیستم ثبت نام نکرده باشید باید سایر اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید. برای خرید سیم کارت شاتل موبایل باید تمام کادر های ستاره دار را تکمیل کنید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، برای پرداخت قیمت سیم کارت وارد بخش درگاه پرداختی بانک خواهید شد و پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی مبلغ مورد نظر را پرداخت می کنید. پس از تکمیل تمام این مراحل جهت خرید سیم کارت شاتل موبایل، پس از زمان مشخصی سیم کارت برای شما ارسال می شود. مدت زمان مورد نظر برای ارسال سیم کارت متفاوت خواهد بود و با توجه به سامانه‌ی مورد نظر فرق خواهد داشت.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز