X
خرید سیم کارت رایتل در انواع مختلف | رندباز

خرید سیم کارت رایتل

خرید سیم کارت رایتل در انواع مختلف

برای خرید سیم کارت رایتل، با توجه به نوع سیم کارت باید از یک روش مشخص که در داخل سامانه الکترونیکی رایتل گفته شده استفاده نمایید. در اینجا تمامی این روش ها را بررسی کرده و با توجه به نوع نیاز کاربر شیوه های خرید یک سیم کارت مناسب رایتل را مشخص می کنیم.
تاریخ انتشار: 1398/07/18

برای خرید سیم کارت رایتل، با توجه به نوع سیم کارت باید از یک روش مشخص که در داخل سامانه الکترونیکی رایتل گفته شده استفاده نمایید. در اینجا تمامی این روش ها را بررسی کرده و با توجه به نوع نیاز کاربر شیوه های خرید یک سیم کارت مناسب رایتل را مشخص می کنیم. خرید سیم کارت رایتل می تواند در چند نوع با توجه به کاربرد سیم کارت ها انجام شود. به طور کلی می توان سیم کارت های رایتل را به دو دسته اعتباری و دائمی دسته بندی کرد. سیم کارت های اعتباری دارای مدت استفاده محدود با اعتبار مشخص هستند که در صورت نیاز برای استفاده باید میزان اعتبار آنها را تمدید کنید. سیم کارت های اعتباری در بسیاری از موارد بهینه تر از سیم کارت های دائمی می باشند و با توجه به قیمت های بالای سیم کارت دائمی، خرید سیم کارت رایتل در نوع اعتباری می تواند بسیاری از نیاز های کاربران را برطرف کند.

خرید سیم کارت رایتل، علاوه بر نوع اعتباری و دائمی، وابستگی زیادی به نوع شماره خواهد داشت. مسلما خرید یک سیم کارت با شماره های تصادفی در تمام زمینه ها از جمله قیمت و شیوه خرید تفاوت هایی دارد. به طور کلی می توان تمام روش های خرید سیم کارت رایتل را در سامانه الکترونیکی آن انجام داد. با انتخاب و خرید یک سیم کارت مناسب از نمایندگی های رایتل می توانید از خدمات مورد نظر آن استفاده کنید. ذکر این نکته الزامی است که شرکت رایتل یک شرکت خدمات ارتباطی است که به صورت نیمه خصوصی با همکاری سازمان تامین اجتماعی تاسیس شده است. با توجه به این نکته می توان انواع سیم کارت را با استفاده از شماره تامین اجتماعی به صورت هدیه دریافت کرد.

خرید سیم کارت رایتل

 

خرید سیم کارت رایتل با شماره های انتخابی

خرید سیم کارت رایتل در نوع اعتباری می تواند به صورت انتخابی باشد. در این روش کاربر می تواند شماره مورد نظر خود را از بین چندین شماره انتخاب کند و یا در بین شماره های رند مشخص شده یک نوع شماره مورد علاقه را خریداری کند.  در این صورت سایر افراد می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی مخصوص رایتل و ثبت نام برای خرید سیم کارت مورد نظر خود اقدام کنند. علاوه بر این روش می توانند به صورت حضوری به فروشگاه های رایتل مراجعه کرده و با انتخاب سیم کارت مناسب خود در نوع اعتباری اقدام به خرید نمایند. این دو روش از جمله روش هایی است که شرکت رایتل برای خرید سیم کارت رایتل با شماره های انتخابی کاربرد اعلام کرده است.

امروزه سامانه های اینترنتی بسیار زیادی در زمینه خرید و فروش سیم کارت راه اندازی شده است. کاربران می توانند با مراجعه به یکی از این سامانه ها مثل رند باز، اقدام به خرید سیم کارت های اعتباری رایتل با شماره مشخص نمایند. این سامانه ها معتبر بوده و دارای نماد الکترونیکی هستند که علاوه بر خرید سیم کارت رایتل در نوع صفر امکان خرید سیم کارت های کارکرده را فراهم می کنند.

 

خرید سیم کارت رایتل با شماره های تصادفی

نوع دیگری از خرید سیم کارت رایتل در نوع اعتباری به صورت تصادفی است. در این روش افراد شماره مورد نظر سیم کارت خود را انتخاب نخواهند کرد و فقط تقاضای خرید یک سیم کارت رایتل اعتباری خواهند داشت. برای این نوع خرید می توانند به چهار روش اقدام کنند. در روش اول مانند خرید سیم کارت های انتخابی، به سامانه الکترونیکی رایتل مراجعه کرده و برای خرید سیم کارت ثبت نام می کنند با این تفاوت که شماره مورد نظر خود را انتخاب نخواهند کرد.

 

خرید سیم کارت رایتل تصادفی

روش دوم برای خرید سیم کارت رایتل تصادفی، مراجعه به فروشگاه های رایتل در بخش مربوطه محل زندگی خود است. با مراجعه حضوری می توانند فرم ثبت نام مربوطه را با اطلاعات شخصی خود پر کرده و سیم کارت اعتباری مورد نظر خود را پس از پرداخت هزینه دریافت کنند. روش سوم در این نوع خرید سیم کارت، استفاده از سامانه های الکترونیکی خرید و فروش سیم کارت می باشد. این سامانه ها با هدف خرید و فروش سیم کارت های مختلف به صورت صفر و کارکرده راه اندازی می شوند. علاوه بر این نوع سامانه ها، دفاتر خدمات ارتباطی برای خرید و فروش و ارائه سایر خدمات مربوط به سیم کارت تاسیس شده اند که می توان برای خرید سیم کارت رایتل به صورت تصادفی به آنها مراجعه کرد.

خرید سیم کارت رایتل به صورت دائمی همانند سیم کارت های اعتباری توسط روش های گفته شده انجام می شود. تنها تفاوت آن انتخاب نوع سیم کارت در قسمت ثبت نام است. معمولا سیم کارت رایتل با پیش شماره های 0921 و 0922 عرضه می شوند. کسانی که دارای کد تامین اجتماعی هستند می توانند به مراجعه به سامانه الکترونیکی رایتل و ورود به قسمت مربوطه اقدام به دریافت سیم کارت هدیه رایتل با خدمات مخصوص نمایند. علاوه بر این نوع سیم کارت رایتل خدمات متفاوتی برای استفاده افراد مخصوص مانند دانشجو ها خواهد داشت که خرید سیم کارت رایتل برای دانشجو را با قیمت مناسب ممکن می کند.

خرید سیم کارت رایتل دائمی در روش های مختلف

خرید سیم کارت رایتل در نوع دائمی مانند سیم کارت رایتل اعتباری می تواند در روش های مختلفی انجام شود. سایر افراد می توانند با مراجعه به دفاتر خدماتی و فروشگاه های رایتل به صورت حضوری اقدام به خرید سیم کارت های تصادفی و یا انتخابی رایتل نمایند. این نوع سیم کارت با توجه به نوع کارکرد آن می تواند در تمام زمان ها در دسترس باشد و نیازی تمدید اعتبار نخواهد داشت. خدمات ویژه‌ای توسط شرکت رایتل برای این نوع سیم کارت در نظر گرفته شده است.

 

سیم کارت رایتل دائمی و اعتباری

خرید سیم کارت رایتل دائمی با توجه به نوع کاربرد آنها با قیمت بالاتری انجام می شود. قیمت این نوع سیم کارت می توان در صورت انتخاب شماره و رند بودن آن افزایش یابد. بعلاوه می توان سیم کارت های دائمی کارکرده را توسط سامانه های الکترونیکی خرید و فروش سیم کارت با قیمت مناسب تری خریداری کنند. بدین صورت علاوه بر خرید سیم کارت رایتل با قیمت مناسب می توانند از خدمات ویژه آن استفاده کنند.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز