X
هر آنچه راجع به سیم کارت شاتل موبایل باید بدانید | رندباز

سیم کارت شاتل موبایل و ویژگی های آن

هر آنچه راجع به سیم کارت شاتل موبایل باید بدانید

سیم کارت شاتل موبایل یکی دیگر از خدمات جدید شرکت شاتل می باشد، همانطور که میدانید شرکت شاتل طی سال های اخیر توانسته خدمات بسیار خوبی را در زمینه اینترنت پرسرعت به کاربران ارائه دهد و حال تصمیم گرفته که اولین اپراتور نسل جدید سیم کارت های شاتل موبایل را نیز به کاربران ارائه دهد.
تاریخ انتشار: 29 تیر 1398

سیم کارت شاتل موبایل یکی دیگر از خدمات جدید شرکت شاتل می باشد، همانطور که میدانید شرکت شاتل طی سال های اخیر توانسته خدمات بسیار خوبی را در زمینه اینترنت پرسرعت  به کاربران ارائه دهد و حال تصمیم گرفته که اولین اپراتور نسل جدید سیم کارت های شاتل موبایل را نیز به کاربران ارائه دهد.

 ممکن است عده ای با شنیدن نام شاتل کمی تعجب کنند، بله سیم کارت شاتل یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده توسط شرکت شاتل می باشد. شاید در ابتدا بهتر باشد اطلاعاتی درباره تاریخچه شرکت شاتل و فعالیت آنها در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

 شرکت شاتل فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ با استفاده از یک تیم ۲۰ نفره که تمامی آنها متخصص بودند آغاز کرد و پس از گذشت یک سال توانست موفقیت های بسیار زیادی را کسب کند،  این شرکت در سال ۱۳۹۴ توانست پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت را به دست آورد که می‌توان دریافت این پروانه را یکی از بزرگترین دستاوردهای آنها دانست پس از اینکه شرکت شاتل توانست نظر کاربران و مشترکین خود را جلب کند تصمیم به گسترده کردن تیم خود کرد و توانست در اکثر شهرهای ایران یک نمایندگی داشته باشد.

این شرکت در سال 1397 توانست موفق به اخذ جایزه ی ملی بهره وری بهترین محل کار شود، که قطعا دستاورد بسیار بزرگی برای شرکت شاتل و کارکنانشان بود.

همانطور که در ابتدا گفتیم شرکت شاتل فعالیت خود را با تعداد نیروی کمی آغاز کرد اما پس از اینکه توانست جلب رضایت کاربران خود عملکرد بسیار خوبی را از خود برجای بگذارد در نتیجه باید شروع به توسعه نمایندگی های خود در سراسر کشور می‌کرد‌.

بنابراین  تصمیم به استخدام نیروهای متخصص برای گسترش فعالیت خود در سراسر کشور گرفت این کار باعث بالا بردن سطح ارتقای کیفی خدمات رسانی شرکت و رضایت بیشتر کاربران شد.  برای تمامی افرادی که به عنوان نیروی جدید استخدام می شدند دوره های آموزشی متعددی همگام با استفاده از آخرین تغییرات تکنولوژی برگزار می شد  و با توجه به جمع دوستانه و صمیمی که دارد کارکنان آنها تا به امروز توانسته از عملکرد بسیار خوبی را از خود برجای گذارند. حال قصد داریم در زیر قصد داریم اطلاعاتی درباره ی سیم کارت شاتل موبایل در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

معرفی سیم کارت شاتل موبایل:

 سیم کارت شاتل موبایل فعلاً با پیش شماره ۰۹۹۸ به فروش می رسد و دارای پوشش دهی کامل ۳جی و ۴ جی می باشد، اپراتور شاتل در حال حاضر در بیش از  ۲۸۰۰ منطقه در حال ارائه خدمات سیم کارت های شاتل موبایل به کاربران می باشند، البته این سیم کارت ها فعلا به صورت اعتباری ارائه شده اند.

 اگر شما قصد خرید سیم کارت شاتل موبایل را دارید می توانید به صورت اینترنتی و یا همچون گذشته مراجعه به دفاتر نمایندگی های فروش شاتل و همچنین تماس با مرکز فروش میتوانید آنها را تهیه کنید.

 سیم کارت شاتل موبایل از همان ابتدا سعی کرده که تمامی نیازهای کاربران را در نظر بگیرد و با توجه به نیازهای آنها خدمات مختلفی را  به آنها ارائه دهد. پس از فعالسازی سیم کارت شما می توانید اپلیکیشن اختصاصی آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید با تمامی کارهایی که مربوط به استفاده از سیم‌کارت از قبیل افزایش و خرید اعتبار،  فعال سازی رمز دوم، انتقال اعتبار و مسدود سازی سیم کارت، مانده اعتبار، استفاده از تعرفه های مختلف، مشاهده دیگر خدمات شرکت شاتل از قبیل خرید مودم های جیبی ،رومیزی و.... ، مشاهده نقشه ی  مناطقی که تحت  پوشش و آنتن دهی شرکت شاتل موبایل می باشند، دریافت آخرین اخبار و اطلاعات و جدیدترین محصولات شرکت شاتل و.... را مشاهده کنید.

 حال می خواهیم کمی در مورد خدماتی که شرکت شاتل موبایل به کاربران ارائه داده است صحبت کنیم:

 

خدمات شاتل موبایل:

 

 یکی از خدماتی که به صورت اختصاصی و انحصاری برای سیمکارت شاتل موبایل می باشد انتقال دیتای باقی مانده است،  یعنی اگر مدت زمان بسته شما به پایان برسد اما  دیتای شما به پایان نرسیده باشد شما با خریداری بسته جدید می توانید از مقدار دیتای باقی مانده سرویس قبل نیز برخوردار شوید.

 همچنین اگر شما برای نخستین بار سیم کارت شاتل موبایل خود را خریداری کنید و آن را فعال کنید می توانید از بسته تعرفه اینترنت آزاد استفاده کنید که به ازای هر یک گیگ مصرف باید ۷۸۰۰ تومان پرداخت کنید قطعاً این یک تخفیف بسیار ویژه و خاص از سوی شرکت شاتل برای مشترکین می باشد و قطعا این قیمت غیر قابل مقایسه با دیگر قیمت تعرفه های آزاد دیگر شرکت های می باشد.

 اپراتورهای سیم کارت شاتل موبایل دارای یک تیم پشتیبانی می باشند و تیم پشتیبانی آن نسبت به دیگر تیم های پشتیبانی کمی قوی‌تر عمل کرده است شما می توانید برای تمامی خدمات سیم کارت های شاتل موبایل حتی تغییر اطلاعات پرونده و تغییر مالکیت سیم کارت خود با مشاور مربوطه صحبت کنید تا مشکل شما در اسرع وقت حل شود.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل  میتوانند از ۵۰ هزار تومان اعتبار اولیه اپلیکیشن الو پارک استفاده کنند و به آسانی تنها با یک جستجوی ساده مکان های مناسب و تحت پوشش این سامانه را پیدا کرده و به راحتی خودروی خود را پارک کنند.

 اپلیکیشن پارک به تازگی از آن رونمایی شده تنها در شعرهای قم و تهران فعلا قابل استفاده است و تمامی مشترکین سیم کارت شاتل موبایل می‌توانند با ثبت نام در این اپلیکیشن از ۵۰ هزار تومان اعتبار اولیه آن برخوردار شوند.

اما اگر بخواهیم درباره ی جدیدترین خدمات  ارائه شده توسط سیم کارت شاتل موبایل صحبت کنیم، می توانیم به تخفیف بیمه بدنه برای همشهریان تهرانی اشاره کنیم، شما می توانید با مراجعه به وب سایت بیمیتو و با انتخاب بیمه مورد نظر، از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید. توجه داشته باشید که هنگام ثبت نام یک کد تخفیف در اختیار شما قرار میگیرد که شما تنها می توانید یک بار از آن کد برای تخفیف بیمه استفاده کنید نه بیشتر. بیمیتو یک وب سایت مدیریت بیمه آنلاین می باشد که تحت نظارت بانک مرکزی بوده و کاملا قابل اعتماد بوده و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.


 

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز