X
یک هفته اینترنت رایگان به مناسبت عید فطر برای مشترکین سیم کارت های شاتل | رندباز

هدیه رمضانی شاتل موبایل

یک هفته اینترنت رایگان به مناسبت عید فطر برای مشترکین سیم کارت های شاتل

شاتل‌موبایل از اهدای ۱.۵ گیگابایت اینترنت هفتگی «شاتل‌موبایل پلاس» در روز عید فطر به مشترکین سیم‌کارت‌های خود خبر داد.
تاریخ انتشار: 1398/02/28

شاتل‌موبایل از اهدای ۱.۵ گیگابایت اینترنت هفتگی «شاتل‌موبایل پلاس» در روز عید فطر به مشترکین سیم‌کارت‌های خود خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، تمامی مشترکین قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های این اپراتور تلفن همراه در روز عید فطر امسال یک بسته‌ی ۱.۵ گیگابایتی اینترنت هفتگی شاتل موبایل پلاس، از شاتل عیدی می‌گیرند اگر حداقل ۵ هزار تومان شارژ در طول ماه مبارک رمضان، از طریق کد دستوری #1* خریداری کنند.

بر اساس این گزارش، به غیر از عیدی ویژه‌ی روز عید فطر، مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند به صورت هفتگی و با مصرف اینترنت همراه در طول یک هفته، در هفته‌ی بعد تا ۱.۵ گیگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس و تا ۹۰ دقیقه مکالمه خارج کشور دریافت نمایند.

مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، بر این اساس، تا پایان ماه مبارک رمضان و به صورت هفتگی امکان دریافت هدیه را دارند که به شرح زیر می‌باشد:

مصرف ۱ تا ۲ گیگابایت اینترنت همراه در طول یک هفته، دریافت ۵۵۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس و ۳۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه در طی هفته بعد به ارزش ۸ هزار تومان.
مصرف ۲ تا ۳.۵ گیگابایت اینترنت همراه در طول یک هفته، دریافت ۸۰۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس و ۶۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه در طی هفته بعد به ارزش ۱۲ هزار تومان.
مصرف بیش از ۳.۵ گیگابایت اینترنت همراه در طول یک هفته، دریافت ۱.۵ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس و ۹۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه در طی هفته بعد به ارزش ۱۷ هزار تومان.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، اطلاعات بیشتری در رابطه با انتخب شماره وخرید سیم‌کارت شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش شماره 0998 و کد یک کسب کنند.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز