X
همراه اول صبحانت را به بسته های خود اضافه کرد | رندباز

بسته های اینترنتی در حال ارزان شدن

همراه اول صبحانت را به بسته های خود اضافه کرد

افزایش قیمت بسته های اینترنت اپراتورها باعثاعتراض مشترکین در چند وقت اخیر شده است. این موضوع با واکنش آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری همراه شد
تاریخ انتشار: 1 بهمن 1397

افزایش قیمت بسته های اینترنت اپراتورها باعثاعتراض مشترکین در چند وقت اخیر شده است. این موضوع با واکنش آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری همراه شد. ایشان با بیان اینکه افزایش قیمت ها باعث نارضایتی و گلایه ی مردم شده در توییتی اعلام کرد : (( با آغاز مدیریت هزینه در اپراتور ها، از هفته گذشته اصلاح قیمت ها آغاز شده است.))

وی ادامه داد : (( فعلا با همان قیمت ها، 10 درصد حجم بیشتر اضافه شده است، کاهش هزینه ها در اپراتور ها با جدیت پیگیری می شود. ))

با توجه به این پیگیری ها و نگاه وزیر به فضای مجازی در این یک هفته اپراتور همراه اول اقدام به عرضه ی بسته ی اینترنت روزانه به نام صبحانت کرده است که برای تمام مشترکان همراه اول قابل فعال سازی و استفاده می باشد.

بسته های صبحانت 10 درصد حجم بسته ی متقاضی را صبح ها به صورت رایگان در اختیارش قرار می دهد و متقاضیان می توانند بدون نگرانی از رقابت بین کاربران در مصرف بسته ها شبانه، صبح ها با خیال راحت به استفاده از اینترنت بپردازند.

برای اطلاع از آخرین اخبار سیم کارت و اپراتور ها سایت خرید و فروش سیم کارت رند باز را دنبال کنید.