X
تعرفه خدمات اپراتور همراه اول | رندباز

تعرفه خدمات همراه اول چند تومان است ؟

تعرفه خدمات اپراتور همراه اول

در ادامه ی این مطلب ما جدول تعرفه سیم کارت های همراه اول، خدمات همراه اول و تعرفه خدمات در مراکز شبکه فروش و خدمات همراه اول را در اختیار شما قرار خواهیم داد
تاریخ انتشار: 19 دی 1400

همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور کشور، از همان سال های آغازین فعالیت خود تلاش نموده است تا خدمات خود را با دریافت کمترین هزینه در اختیار مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول قرار داده و برای رسیدن به این هدف تقریبا از هیچ تلاشی فروگذار نبوده است.

به همین خاطر در مهر ماه سال 1397، در راستای ساده سازی تعرفه مکالمه برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری خود، طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه را اجرا نموده که بر اساس آن تعرفه مکالمه پایه ( آزاد ) برای کلیه تماس های داخل و خارج از شبکه همراه اول یکسان شد.

این طرح که به طور همزمان برای کلیه مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول و دائمی آن اعمال گردید؛ تعرفه مکالمات داخل و خارج از شبکه مشترکین سیم کارت همراه اول را یکسان ساخت.

 

جدول تعرفه سیم کارت های همراه اول

 

نوع سرویس نوع خدمات تعرفه
مکالمه سیم کارت دائمی به تلفن ثابت 599 ریال به ازای هر دقیقه
مکالمه سیم کارت دائمی به همراه اول 599 ریال به ازای هر دقیقه
مکالمه سیم کارت دائمی به ایرانسل 599 ریال به ازای هر دقیقه
پیام کوتاه فارسی 89 ریال به ازای هر پارت
پیام کوتاه انگلیسی 222 ریال به ازای هر پارت

 

·        فعال سازی این طرح به صورت اتوماتیک از سوی اپراتور همراه اول برای کلیه مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و اعتباری آن صورت پذیرفته و مشترکین نیاز به هیچ گونه اقدامی در این خصوص نداشته اند.

·        معیار محاسبات تعرفه مکالمات همراه اول بر اساس ثانیه بوده و مثلا برای مکالمه 30 ثانیه ای به تلفن ثابت هزینه محاسبه شده برابر 299.5 ریال می باشد.

·        یکسان سازی تعرفه مکالمات فقط برای مکالمه داخل و خارج شبکه بوده و تعرفه مکالمات بین الملل هیچ گونه تغییری نداشته و به صورت قبل می باشد.

·        تعرفه عادی اینترنت نوترینو برای هر کیلو بایت تبادل اطلاعات 0.4 ریال و در سایت های منتخب داخلی 0.2 ریال می باشد.

 

تعرفه خدمات همراه اول

 

اگر مشترک سیم کارت های دائمی یا اعتباری همراه اول می باشید؛ قطعا برای دریافت خدمات مختلفی مانند اصلاح مشخصات، ترابرد، سلب امتیاز، چاپ ریز مکالمات و... نیاز به حضور به مراکز شبکه فروش و خدمات همراه اول پیدا کرده اید. اگر چه بعضی خدمات ارائه شده از سوی همراه اول مانند رویت صورتحساب، تغییر آدرس و ... رایگان می باشد ولی تعرفه خدمات غیر رایگان این اپراتور نیز کاملا مشخص بوده و مشترک سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول ، تنها مجاز به پرداخت تعرفه مشخص شده بوده و هیچ هزینه اضافه ای از ایشان دریافت نمی گردد.

 

تعرفه خدمات در مراکز شبکه فروش و خدمات همراه اول

 

نوع خدمت تعرفه ( ريال )
وصل یا قطع به تقاضای مشترک 50،000
تقسیط بدهی 70،000
صدور قبض میان دوره و پایان دوره 50،000
ارائه PIN و PUk 40،000
ترابرد 150،000
تعویض سیم کارت خراب یا مفقودی ( سیم کارت دائمی ) 100،000
تعویض سیم کارت نسل 3 به 4 رایگان
تغییر نام ( سیم کارت دائمی ) 250،000
تغییر و یا اصلاح آدرس 70،000
اصلاح مشخصات مشترک 60،000
فعال سازی خط دائمی رایگان
سلب امتیاز رایگان
دایری مجدد سیمکارت سلب امتیاز شده 150،000
چاپ ریز مکالمات

برگ اول 60،000

مازاد بر آن هر برگ 20،000

 

·        کلیه مبالغ ذکر شده در جدول فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

·        در هنگام دریافت خدمات در تمامی مراکز شبکه فروش و خدمات همراه اول، هیچ یک از مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری نیازی به پرداخت وجه نقد نخواهند داشت و هزینه خدمات به صورتحساب مشترکین دائمی اضافه و از میزان اعتبار مشترکین اعتباری کسر خواهد شد.

·        پس از دریافت و اتمام خدمت، همراه اول از طریق پیامک به مشترک مورد نظر اطلاع رسانی خواهد کرد.

·        شماره 9990 برای دریافت انتقادات و پیشنهادات در خدمت مشترکین همراه اول می باشد.

·        در صورتی که مشترک قصد تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی را داشته باشد، هزینه اشتراک و ودیعه نیز از شارژ مشترک کسر خواهد شد.

·        مشترکینی که قصد تعویض سیم کارت را دارند، مبلغ 50،000 ریال به عنوان بهای سیم کارت خام به هزینه خدمات مشترک اضافه می گردد.

البته اپراتور همراه اول در سال های اخیر؛ خصوصا در شرایط پاندمی کرونا تلاش نموده است تا در جهت فرهنگ سازی و برقراری فاصله اجتماعی، بسیاری از خدمات خود را به صورت غیر حضوری و رایگان، در اختیار مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری خود قرار دهد که کاربران می توانند به راحتی با مراجعه به درگاه همراه اول، درخواست خود را ثبت و اجرایی نمایند.

 

تعرفه خدمات غیر حضوری همراه اول

 

نوع خدمت هزینه ( ریال )
قطع به تقاضای مشترک رایگان
قطع محدودیت مکالمه رایگان
وصل به تقاضای مشترک رایگان
وصل مفقودی رایگان
دریافت PIN و PUK رایگان
فعال سازی پیام کوتاه رایگان
فعال سازی اینترنت همراه اول رایگان
رویت صورت حساب رایگان
دریافت ریز مکالمات رایگان
تغییر آدرس رایگان
محدودیت مکالمه فعال سازی رایگان و آبونمان ماهیانه 6،000 ریال
قطع محدودیت مکالمه رایگان

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز