X
قیمت گذاری سیم کارت رایگان و تخصصی | رندباز

قیمت گذاری سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت رایگان و تخصصی

از زمانی که مردم برای ثبت نام سیم کارت و دریافت آن باید چکی به مبلغ پنج میلیون ریال پرداخت می کردند بیست و چهار سال می گذرد ،روزهایی که تمام اعضای خانواده ساعت ها پشت ادارات پست برای ثبت نام سیم کارت صف می کشیدند تا عرضه ی سیم کارت پنج هزار تومانی در دکه های روزنامه فروشی
تاریخ انتشار: 1 مهر 1397

از زمانی که مردم برای ثبت نام سیم کارت و دریافت آن باید چکی به مبلغ پنج میلیون ریال پرداخت می کردند بیست و چهار سال می گذرد ،روزهایی که تمام اعضای خانواده ساعت ها پشت ادارات پست برای ثبت نام سیم کارت صف می کشیدند تا عرضه ی سیم کارت پنج هزار تومانی در دکه های روزنامه فروشی. . در این سال ها قیمت سیم کارت فراز و نشیب های بسیاری را به خود دیده است

ارزش سیم کارت ها بسته به اپراتور،داةمی و اعتباری، صفر و کار کرده، پیش شماره و نوع رند بودن بسیار متفاوت است. نبود ساز و کاری مشخص برای تعیین قیمت سیم کارت ها و گستردگی فروشندگان و مشتریان این کالا باعث بوجود آمدن بازه ی قیمتی گسترده ای در این بازار شده است.

سایت خرید و فروش سیم کارت رند باز به منظور اطلاع یافتن مشتریان از قیمت سیم کارت به منظور خرید و یا فروش آن، برای اولین بار اقدام به راه اندازی سرویس قیمت گذاری در دو بخش ربات و کارشناسی نموده است. با استفاده از بخش ربات قیمت گذاری سیم کارت شما میتوانید از قیمت تخمینی سیم کارت خود در لحظه اطلاع پیدا کنید. در بخش قیمت گذاری تخصصی هم سیم کارت شما توسط کارشناسان بازار سیم کارت ارزش گذاری شده و قیمت آن در کمترین زمان توسط پیامک به شما ارسال می گردد.

این اولین بار است که قیمت سیم کارت توسط نرم افزار و بدون  دخالت نیروی انسانی به صورت فوری و در لحظه محاسبه و اعلام می شود. البته ضریب خطاهایی هم وجود دارد که برای جبران آن ها بخش قیمت گذاری تخصصی با نیروی کارشناس انسانی در سریع ترین زمان ممکن سیم کارت شما را کارشناسی کرده و قیمت آن را به شما ارسال می کند.