X
تبلیغات رندباز تبلیغات رندباز

نتایج جستجوی سیم کارت رایتل

مرتب سازی بر اساس:
سیم کارت مورد نظر شما پیدا نشد
در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر شماره ی دلخواه خود را سفارش دهید.
سفارش سیم کارت رایتل با شماره دلخواه
شماره قیمت تماس و خرید

سیم کارت رایتل

رایتل با هدف فعالیت در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1386 تاسیس شد و در سال 1389 موفق به اخذ پروانه اپراتور سوم تلفن همراه کشور گردید. رایتل به عنوان یکی از شرکت های تابعه ی شرکت سرمایه گذاری و تامین اجتماعی(شستا) شروع به عرضه ی سیم کارت های دائمی و اعتباری نمود. در حال حاضر سیم کارت اعتباری رایتل با پیش شماره های 0921 و 0922 و سیم کارت دائمی رایتل با پیش شماره ی 0920 قابل خرید است.رندباز به عنوان اولین سامانه جامع خرید و فروش آنلاین سیم کارت در کشور؛ خرید و فروش سیم کارت رایتل را برای تمام خریداران و فروشندگان فراهم کرده است.

آهنگ پیشواز رایتل در راینواز


اپراتور رایتل اپلیکیشن راینواز را برای مشترکین سیم کارت اعتباری یا دائمی خود در نظر گرفته است که آنها می توانند از این سرویس برای شنیدن آهنگ پیشواز مورد علاقه خود استفاده نمایند...

سرویس طرح جوان رایتل


طرح جوان رایتل از خدمات منحصر بفرد می باشد که به همراه جذاب ترین بسته آغازین، شروعی هیجان انگیز را برای جوانان به ارمغان می آورد..

راه حل مشکل مفقودی یا سرقت تلفن همراه


در سیستم همتا هر گوشی تلفن همراه با یک کد ملی ثبت شده که مالک آن محسوب می شود و در شرایطی مانند مفقودی یا مسروقه شدن گوشی، مالک گوشی تنها کسی است که..

بهترین و ارزان ترین شیوه ارتباطی با ایران


مسافران می توانند از دو روش "رومینگ بین الملل و یا خرید سیم کارت های عراقی" برای ارتباط با داخل کشور استفاده نمایند. استفاده از هرکدام از این روش ها مزیت ها و معایب خود را خواهد داشت که ...
برای مشاهده آرشیو تازه ها کلیک کنید