X
درباره فروشگاه دفتر شهشهان

درباره فروشگاه دفتر شهشهان


*دفتر شهشهان با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان به عنوان اولین , تخصصی ترین و منصفترین مرکز خرید و فروش خط رند و قدیمی در اصفهان شناخته میشود*

*****   لحظه ای به نکات زیر توجه کنید:   *****

1-شماره شما به عنوان اولین پل ارتباطی در مراودات روزمره اعم از کاری , دوستانه و... خواهد بود که به نوعی گویای تفکرات و دیدگاه های شما بوده و در اکثر موارد بر دیدگاه دیگران نسبت به شما نیز موثر میباشد.

2-در اکثر شهرهای ایران کد های اول عرضه شده در بازار اعتبار بسیار بالایی برای صاحب آن ایجاد میکند به طور مثال در شهر اصفهان کدهای 0913118 و 0913119 حداکثر اعتبار را در روابط تجاری برای فرد ایجاد میکند.

3-شماره های رند دائمی نیز علاوه براعتبار بالایی که برای صاحب خود ایجاد میکند بخاطر اینکه به راحتی در ذهن مخاطب سپرده میشود در بازارهای رقابتی تاثیر زیادی بر تجارت شما خواهد داشت زیرا مشتریان اولین تماس را با شما خواهند گرفت.

4-از مهمترین تکنیک های تبلیغات محیطی مانند بیلبورد و همچنین رسانه ای مانند تبلیغات تلویزیونی انتخاب یک شماره رند میباشد زیرا مخاطب فقط چند ثانیه فرصت دیدن تبلیغ شما را دارد که اگر شماره شما رند باشد آن را فوری بخاطر خواهد سپرد.

5-هزینه خرید یک شماره رند یا قدیمی در مقابل هزینه های تبلیغاتی بسیار ناچیز بوده ولی تاثیر آن در مقایسه با یک شماره عادی غیر قابل تصور است.

6-به علت محدودیت برخی شماره های رند و قدیمی بهای آنها روز به روز افزایش یافته و هرگز نمیتوان ارزش آنها را با شماره های عادی مقایسه کرد.

***یک سیمکارت رند و یا قدیمی سرمایه ای ماندگار برای شما خواهد بود***

تماس با ما
اطلاعات تماس (دفتر شهشهان)

تلفن:1 666666 0313- 1 666666 0313
موبایل(1): 206 206 206 09
موبایل(2):
موبایل(3):
سایت: https://www.Rondbaz.com/6565
آدرس: اصفهان، اصفهان، کانال تلگرام: khat0913@