X
چرا رندباز؟

میخوای سیم کارت بفروشی؟

میخوای سیم کارت بخری؟

در کار خرید و فروش سیم کارتی و میخوای فروشگاه اینترنتی خودت را داشته باشی؟

در رندباز تمام این کارها با کلی امکانات و خدمات متنوع قابل انجام است!!

رندباز با فراهم کردن یک بازاراینترنتی بزرگ، رایگان و انعطاف پذیر قابلیت برآورده کردن تمامی نیازهای معاملاتی شما در حوزه سیم کارت،خط ثابت و دامنه را دارا است.

برای مشاهده ویدیو آشنایی با رندباز و نحوه کار آن کلیک کنید.
خرید سیم کارت

موتور جستجوی شماره ی اختصاصی رندباز با امکانات منحصربفرد و بانک اطلاعاتی بزرگی که به آن متصل است به مشتریان امکان انتخاب سیم کارت و شماره ی مورد نظرش را از بین هزاران سیم کارت و فروشگاه در سراسر ایران می دهد. برای راحت تر و سریع تر پیدا کردن سیم کارت دلخواهتان پیشنهاد می شود راهنمای استفاده از جستجوی سایت در ذیل را مطالعه کرده و یا ویدیو راهنمای جستجو را ببینید.

فروش سیم کارت


اینترنت فضای کسب و کار را گسترش داده و قابلیت دیده شدن محصولات را در سطح گسترده برای صاحبان کالا فراهم کرده است.

برای فروش سیم کارت می توانید فروشگاه اختصاصی خود را بصورت رایگان در رندباز ایجاد کرده و سیم کارت های خود را در آن آگهی کنید. علاوه بر فروشگاه مستقل خود را همراه با جستجوی اختصاصی شماره های شما در بزرگترین مرجع سیم کارت آنلاین کشور قابل جستجو خواهد بود. همچنین با استفاده از ستاره دار کردن و بروزرسانی میتوانید بیشتر دیده شده و فروش خود را افزایش دهید.

قابل توجه است که رندباز در تعاملات و معاملات فروشندگان با مشتریان هیچ دخالتی ندارد. خریداران با اطلاعات تماس فروشگاه شما یعنی فروشنده دسترسی دارند و با شما تماس می گیرند. پیشنهاد میشود قبل از ساخت فروشگاه و ثبت آگهی فروش سیم کارت راهنمای زیر را مطالعه کرده و یا ویدیو راهنمای ایجاد فروشگاه را ببینید.

پشتیبانی

نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما راه را برای مجموعه رندباز هموار می کند. پشتیبانی آنلاین ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. همچنین می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.


اطلاعات بیشتر
دفتر پشتیبانی : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱
دفتر مدیریت : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۲
پست الکترونیک: info@Rondbaz.com