X
تعرفه ها
درج آگهی فروش سیم کارت در سایت رندباز رایگان است اما شما می توانید با استفاده از برخی خدمات، امکان فروش شماره خود را چند برابر کنید.

ویژه کردن سیم کارتویژه کردن یک سیم کارت به معنی ارتقاء رتبه و اولویت نمایش آن است به این صورت که در نتایج جستجو، سیم کارت شما بالاتر از سیم کارتهای سایرین قرار می گیرد. سیم کارتهای ویژه، در 3 سطح الماس، طلایی و مدال طبقه بندی می شوند که اطلاعات کامل آن به شرح زیر است :
جدول تعرفه های سیم کارت

نماد

عنوان

اولویت نمایش

مدت

قیمت (تومان)

الماس

اول

1 ماهه

2.000 تومان

طلایی

دوم

1 ماهه

1.000 تومان

مدال

سوم

1 ماهه

500 تومان


ویترین مخصوصچنانچه تمایل دارید سیم کارت شما بین هزاران سیم کارت موجود، مستقیما در لیست 10 تایی ویترین مخصوص صفحه اصلی سامانه قرار بگیرد می‌توانید از این امکانات بهره‌مند شوید.

نماد

عنوان

اولویت نمایش

مدت

قیمت (تومان)

ویترین

صفحه اصلی سامانه

1 ماهه

80.000 تومان


بروز رسانی سیم کارت هااز آنجا که یکی از منطقهای نمایش سیم کارتها در نتایج جستجو، بروزرسانی آنهاست، شما می توانید در هر زمانی که مایلید بدون هیچ گونه محدودیتی با بروزرسانی فوری جایگاه شماره های خود را در صفحات نتایج جستجوی سیم کارت ارتقا دهید.

نماد

عنوان

تعداد

مدت

قیمت (تومان)

بروز رسانی فوری

نامحدود

نامحدود

500 تومان


کمپین های ویژهاین سرویس مخصوص کسانی است که اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی سیم کارت می نمایند؛ این فروشگاهها می توانند با صرف هزینه ای اندک نسبت به نمایش تعدادی از خطوط اصلی و مرغوب خود در صفحه اول سایت اقدام نموده و علاوه بر آن از همان جا به فروشگاه خود لینک داده و کاربر را ترغیب به بازدید از وب سایت اختصاصی خود نمایند.  این کادرها نیز به سه سطح الماس، طلایی و مدال طبقه بندی می شوند که به ترتیب ابتدا کادرهای الماس، سپس کادرهای طلایی و در آخر کادرهای مدال نمایش داده خواهند شد.
جدول تعرفه های کمپین های ویژه فروشگاهی

نماد

عنوان

اولویت نمایش

مدت

قیمت (تومان)

الماس

اول

1 ماهه

45.000 تومان

طلایی

دوم

1 ماهه

30.000 تومان

مدال

سوم

1 ماهه

15.000 توماناطلاعات تماس (مدیریت بازرگانی)

تلفن: ۰۹۳۵۹۳۵۲۰۰۰
آدرس: تهران، تهران،

اطلاعات بیشتر
دفتر بازرگانی: ۰۹۳۵۹۳۵۲۰۰۰
پست الکترونیک: info@Rondbaz.com