X
گران ترین
ارزان ترین
1

اقدام پرداخت صورتحساب تلفن ثابت


با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور در بهمن ماه سال گذشته و شرایط ویژه ای که از لحاظ اقتصادی به دلیل تعطیلی کسب و کارها برای مردم رخ داد، اکثر دستگاه های اجرایی و خدماتی تلاش کردند بیشترین همکاری را با مردم جهت کاهش هزینه ها داشته باشند. یکی از این مراکز خدماتی مخابرات بود که جهت دریافت قبوض تلفن ثابت بیشترین همکاری را با مشترکین خود انجام داد.

بازیابی کردن اطلاعات سیم کارت واگذار شده


یکی از دغدغه های مهم بعد از منقضی شدن سیم کارت یا واگذاری آن به شخص دیگر بازیابی اطلاعات آن می باشد. به لطف راه اندازی سامانه همتا این امر به سهولت انجام خواهد شد و شما می توانید در صورت واگذاری سیم کارت خود یا منقضی شدن آن نسبت به بازیابی اطاعات خود اقدام نمایید.

وعده ی اینترنت رایگان که محقق نشد


با شیوع کرونا در کشور از اواخر بهمن ماه سال 98 مدارس و موسسات آموزش عالی و دانشگاه­ها در سراسر کشور به منظور حفظ و رعایت فاصله اجتماعی و مبارزه با شیوع کرونا با تعطیلی روبرو شدند. از این رو به منظور حفظ روند آموزش و دور نشدن دانش آموزان و دانشجویان از فرآیند آموزش تصمیم بر ارائه محتواهای آموزشی به صورت مجازی و بر بستر اینترنت گرفته شد.

ایجاد ۵ میلیون خط VDSL


اینترنت VDSL نمونه پیشرفته اینترنت های ADSL خانگی می باشد که سرعت و کیفیت بالاتری در اتصال به اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد. در اینترنت ADSL نهایت سرعت تا حدود 16 مگابیت بر ثانیه می باشد اما در اینترنت VDSL این میزان حداقل 40 مگابیت بر ثانیه خواهد بود.
برای مشاهده آرشیو تازه ها کلیک کنید
تماس با ما
تلفن همراه:
09123731513 (سهیل یوسفی)

تلفن ثابت: